• Wyprzedaż!
  • -4 000,00 zł
Rower elektryczny Ghost E-Teru B Essential

Rower elektryczny Ghost E-Teru B Essential

12 299,00 zł
8 299,00 zł Zniżka 4 000,00 zł

Szukasz solidnego e-roweru do codziennego użytku, ale również chciałbyś wybrać się na wycieczki w teren w weekend? W takim razie E-Teru B Essential jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Silnik Bosch zapewnia, że nie musisz obawiać się stromych wzgórz, a widelec amortyzujący niweluje strach przed wybojami i korzeniami. Uniwersalnie użyteczny e-mtb w doskonałej cenie.

93ET1002
4052968307185
Rozmiar : M
Ilość
Add to wishlist
Ostatnie sztuki w magazynie

Szukasz wytrzymałego e-roweru do codziennego użytku, którym możesz również jeździć w terenie w weekendy? W takim razie E-Teru B Essential jest właściwym wyborem dla Ciebie. Silnik Bosch zapewnia, że ​​nie musisz się martwić o strome wzniesienia, a amortyzowany widelec usuwa przerażenie z wybojów i korzeni. Uniwersalny eMTB w doskonałej cenie.

Bosch - Performance Line

Napędzany momentem obrotowym do 75 Nm silnik Performance Line został zaprojektowany, aby zapewnić naturalne wrażenia z jazdy. Dostosowując się intuicyjnie do stylu jazdy, jednostka napędowa ułatwia prowadzenie i zwiększa bezpieczeństwo na drodze.

Prezentacja roweru


Geometria

Rozmiar ramySMLXL
Rozmiar kół27.5292929
Wzrost rowerzysty (cm)164 - 172172 - 180180 - 188188 - 196
Długość rury podsiodłowej (mm)450455490500
Długość górnej rury (mm)574606639671
Długość główki ramy (mm)125115135160
Kąt nachylenia rury podsiodłowej (stopień)74.874.674.674.6
Kąt główki ramy (stopień)65656565
Wysokość ramy (stack) (mm)624648661684
Wysięg ramy (reach) (mm)405427457483
Opuszczenie BB (mm)54696464
Rozstaw osi (mm)1217124912871323

Dane Techiczne

Komponenty:

  • Hamulec: Shimano BR-MT200 180 mm Disc
  • Dźwignia hamulca: Shimano BL-MT200
  • Rotor hamulca: Shimano SM-RT10 180 mm
  • Wyświetlacz: Bosch Purion
  • Chwyty: XLC Ergo
  • Kierownica: Ground Fiftyone Dia. 31.8 S: 720/20 M/L: 740/27 XL: 760/40
  • Pedały: VPE-527
  • Siodełko: Selle Royal 2315 HRN
  • Zacisk siodła: Kalloy XC-68 34.9 mm
  • Sztyca: XLC 31.6 mm
  • Kolor dodatkowy: Pomarańczowy
  • Mostek: Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm
  • Typ mocowania hamulca: PM
  • Typ mocowania podpórki: KSA18

Napęd:

  • Bateria: Bosch Power Tube 500 Wh
  • Kaseta: Shimano CS-HG-200-9 11-36
  • Łańcuch: KMC e9s
  • Ładowarka: Bosch Charger 2 Ah
  • Mechanizm korbowy: Miranda 38T
  • Silnik: Bosch Performance Cruise
  • Liczba biegów: 9
  • Przerzutka tylna: Shimano Alivio RD-M3100 9-S
  • Manetka: Shimano Altus SL-M2010

Zawieszenie:

  • Opis widelca: SR Suntour XCM34 Boost DS 120 mm

Koła:

  • Piasta przednia: Shimano HB-MT400-B 15x110 mm
  • Obręcz przednia: Schürmann Craft Disc 30
  • Opona przednia: Schwalbe Smart Sam 2.6 (S 27,5"; M-XL 29")
  • Piasta tylna: Shimano FH-MT400-B 12x148 mm
  • Obręcz tylna: Schürmann Craft Disc 30
  • Opona tylna: Schwalbe Smart Sam 2.6 (S 27,5"; M-XL 29")
  • Szprychy: Sapim Leader

Rama:

  • Model artykułu: 93ET1
  • Mocowanie koszyka na bidon: DOWNTUBE
  • Opis ramy: E-TERU AL
  • Materiał ramy: ALUMINIUM
  • Maksymalny skok widelca przedniego: 120

Specyficzne kody

ean13
4052968307185

Na razie brak opinii klientów.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Rower Elektryczny E-BIKE Haibike Trekking 10
  • -7 100,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Rower Elektryczny E-BIKE Haibike Trekking 10

21 099,00 zł 13 999,00 zł -7 100,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Odkryj nowy wymiar wygody i mobilności z Rowerem Trekking 10 LOW! Dzięki innowacyjnemu designowi, wydajnemu silnikowi Bosch Performance CX i możliwości zwiększenia zasięgu, jest to idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort, bezpieczeństwo i wszechstronność.

Rower elektryczny E-bike LAPIERRE OVERVOLT TR 5.6
  • -11 199,00 zł
  • W magazynie

Rower elektryczny E-bike LAPIERRE OVERVOLT TR 5.6

24 699,00 zł 13 500,00 zł -11 199,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Rower elektryczny Lapierre Overvolt TR 5.6 idealnie dopasowuje się do różnorodnych potrzeb i stylów jazdy, dostarczając niesamowitych wrażeń i satysfakcji z każdej przebytej trasy. Sprawdź, jak daleko możesz zajechać, czerpiąc radość z każdego kilometra dzięki wyjątkowej technologii Lapierre.

Rower elektryczny HAIBIKE ALLTRAIL 3 MTB Fully black titan - matt
  • -3 900,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Rower elektryczny HAIBIKE ALLTRAIL 3 MTB Fully black titan - matt

18 899,00 zł 14 999,00 zł -3 900,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Szukasz elektrycznego roweru z pełnym zawieszeniem, oferującego doskonałą przyczepność na podjazdach oraz zwinność i żwawość podczas zjazdów? Jeśli tak, to nasz model ALLTRAIL 3 z kołami różnej wielkości idealnie się dla Ciebie nadaje! Przednie koło o średnicy 29 cali zapewnia płynną jazdę, zaś ostre zakręty pokonasz z łatwością dzięki tylnemu kołu o średnicy 27,5 cala. Dzięki tylnej przerzutce Shimano Deore XT z 10 biegami zawsze znajdziesz właściwe przełożenie nawet w szybko zmieniającym się terenie. Z kolei nowy silnik Yamaha PW-S2 generujący 75 Nm momentu obrotowego wesprze Cię wszędzie tam, gdzie zaczyna Ci brakować już sił. Widelec z amortyzatorami SR Suntour o skoku 140 mm oferuje nie tylko wygodę, ale także możliwość pokonywania bardziej wymagających zjazdów.

Rower Elektryczny E-BIKE HAIBIKE TREKKING 9 Antracytowy
  • -6 199,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Rower Elektryczny E-BIKE HAIBIKE TREKKING 9 Antracytowy

19 699,00 zł 13 500,00 zł -6 199,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Ciesz się maksymalnym komfortem jazdy dzięki rowerowi Haibike Trekking 9. Doskonały wybór zarówno na codzienne dojazdy, jak i długie wycieczki. Solidna konstrukcja, wydajny silnik i komfortowa geometria sprawiają, że każda podróż staje się przyjemnością.

Rower elektryczny E-BIKE HAIBIKE ALLTRAIL 8
  • -7 400,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Rower elektryczny E-BIKE HAIBIKE ALLTRAIL 8

22 399,00 zł 14 999,00 zł -7 400,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Rower elektryczny HAIBIKE ALLTRAIL 8 to niezawodny towarzysz każdego pasjonata górskich przygód. Dzięki swojej solidnej konstrukcji, potężnemu silnikowi i wydajnym komponentom, jest gotowy na każde wyzwanie. Gotowy na niezapomniane wyprawy? Kup Haibike ALLTRAIL 8 i rozpocznij swoją przygodę już dziś!

Dostępność: 2 W magazynie

Lapierre Overvolt to szczyt inżynieryjnej myśli w dziedzinie rowerów elektrycznych przeznaczonych do jazdy w trudnym terenie. Wyposażony w komponenty najwyższej jakości, ten model jest idealnym wyborem dla entuzjastów MTB, którzy szukają niezawodności i wydajności nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Rower elektryczny E-Bike LAPIERRE OVERVOLT HT 8.6 MIX
  • -6 820,00 zł
  • W magazynie

Rower elektryczny E-Bike LAPIERRE OVERVOLT HT 8.6 MIX

16 599,00 zł 9 779,00 zł -6 820,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Lapierre Overvolt to nowoczesny rower elektryczny wyposażony w najnowszą technologię, idealny dla osób szukających niezawodnego i wydajnego środka transportu do eksploracji terenów miejskich i górskich. Zaprojektowany z myślą o maksymalnej wydajności i komforcie, ten model stanowi doskonałą kombinację nowoczesnych technologii i trwałości.

Rower Elektryczny E-BIKE WINORA Moss Green
  • -5 450,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Rower Elektryczny E-BIKE WINORA Tria 10 Moss Green

13 899,00 zł 8 449,00 zł -5 450,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Rower elektryczny WINORA Tria 10 to idealny wybór dla tych, którzy szukają wygody i elegancji na co dzień. Z jego solidnym układem napędowym, ergonomicznymi detalami i wysoką jakością wykonania, codzienne podróże stają się przyjemnością.

Rower Elektryczny E-BIKE Haibike AllTrack 10
  • -7 700,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Rower Elektryczny E-BIKE HAIBIKE ALLTRACK 10

21 699,00 zł 13 999,00 zł -7 700,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Rower elektryczny górski Haibike Alltrack 10 to idealny wybór dla aktywnych pasjonatów jazdy w terenie. Dzięki mocnemu silnikowi Bosch, dużej pojemności baterii oraz solidnej konstrukcji, zapewni Ci niezapomniane wrażenia podczas każdej wyprawy.

Rower elektryczny E-BIKE GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL
  • -4 600,00 zł
  • W magazynie

Rower elektryczny E-BIKE GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL

24 599,00 zł 19 999,00 zł -4 600,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Ghost E-ASX Universal to idealny wybór dla wszystkich, niezależnie od poziomu umiejętności czy stylu jazdy. Wyposażony w zaawansowany silnik, potężną baterię i niezawodne zawieszenie, ten rower elektryczny zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy na każdym rodzaju terenu. Odkryj prawdziwą moc Ghost E-ASX Universal.

Rower Elektryczny Trekking E-BIKE WINORA YUCATAN 12
  • -5 700,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Rower Elektryczny Trekking E-BIKE WINORA YUCATAN 12

15 699,00 zł 9 999,00 zł -5 700,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Rower elektryczny WINORA Yucatan 12 to idealny wybór dla osób ceniących sobie wygodę, bezpieczeństwo i wszechstronność. Dzięki połączeniu wysokiej jakości komponentów, innowacyjnego silnika i solidnej konstrukcji, każda podróż stanie się przyjemnością. 

Rower Elektryczny HAIBIKE ALLTRAIL 4 27.5 MATT GREEN METAL GOLD BLACK
  • -6 200,00 zł
  • W magazynie

Rower Elektryczny HAIBIKE ALLTRAIL 4 27.5 MATT GREEN METAL GOLD BLACK

19 699,00 zł 13 499,00 zł -6 200,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Odkryj wolność i przygodę z Haibike Alltrail 4! Ten elektryczny rower górski z silnikiem Yamaha i baterią 630 Wh zapewnia mocne wsparcie i imponujący zasięg. Idealny na górskie szlaki i codzienne dojazdy, oferuje doskonałą kontrolę i komfort dzięki zawieszeniu SR Suntour i przekładni Shimano Deore. Wybierz Haibike Alltrail 4 i przemierzaj nowe trasy!

Rower elektryczny HAIBIKE ALLMTN 3
  • Wyprzedaż!
  • Obecnie brak na stanie

Rower elektryczny E-BIKE HAIBIKE ALLMTN 3

23 399,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Haibike AllMtn 3 to idealny rower elektryczny dla pasjonatów górskich wypraw, poszukujących niezawodnego sprzętu, który sprosta najtrudniejszym trasom. Z potężnym silnikiem, zaawansowaną geometrią i rozszerzalną baterią, każda wycieczka staje się niezapomnianym przeżyciem. Nie czekaj, odkryj nowe szlaki z Haibike AllMtn 3.

Rower elektryczny trekkingowy HAIBIKE ADVENTR FS 9
  • -11 009,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Rower elektryczny trekkingowy HAIBIKE ADVENTR FS 9

25 999,00 zł 14 990,00 zł -11 009,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Haibike Adventr FS 9 to zaawansowany rower elektryczny, zapewniający niesamowite doznania podczas jazdy w każdym terenie. Wyposażony w mocny silnik, umożliwiający bezproblemowe pokonywanie nawet najtrudniejszych tras górskich. Dzięki pełnemu zawieszeniu oraz precyzyjnemu systemowi hamulcowemu, jazda jest płynna i bezpieczna. Dodatkowo, elegancko zintegrowany akumulator i nowoczesny design sprawiają, że ten rower elektryczny wyróżnia się zarówno wyglądem, jak i wydajnością. Z Haibike Adventr FS 9 każda wyprawa staje się niezapomnianym przeżyciem!

Rower elektryczny E-Bike LAPIERRE OVERVOLT AM 7.7 BOSCH 750WH
  • -7 100,00 zł
  • W magazynie

Rower elektryczny E-Bike LAPIERRE OVERVOLT AM 7.7 BOSCH 750WH

29 099,00 zł 21 999,00 zł -7 100,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Lapierre Overvolt AM to prawdziwy przełom w kategorii elektrycznych rowerów górskich. Połączenie zaawansowanych technologii, jak silnik Bosch Performance Line CX i osprzęt SRAM Eagle, z doskonałą ergonomią i designem, sprawia, że jest to jeden z najbardziej pożądanych modeli na rynku. 

Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL
  • -5 300,00 zł
  • Nowy
  • W magazynie

Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL

24 199,00 zł 18 899,00 zł -5 300,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Ghost E-ASX 160 Universal to zaawansowany elektryczny rower górski, zaprojektowany z myślą o ekstremalnych przygodach. Dzięki imponującemu skokowi zawieszenia wynoszącemu 160 mm, ten rower jest idealnym towarzyszem zarówno na strome podjazdy, jak i techniczne zjazdy. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie i komponenty od renomowanych producentów takich jak Bosch, SRAM i Rock Shox, Ghost E-ASX oferuje niezawodność i wydajność na najwyższym poziomie.