• -5 300,00 zł
  • Nowy
    Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL
    Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL
    Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL
    Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL
    Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL
    Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL
    Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL
    Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL
    Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL
    Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL
    Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL
Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL
Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL

Rower elektryczny e-bike GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL AL

24 199,00 zł
18 899,00 zł Zniżka 5 300,00 zł

Ghost E-ASX 160 Universal to zaawansowany elektryczny rower górski, zaprojektowany z myślą o ekstremalnych przygodach. Dzięki imponującemu skokowi zawieszenia wynoszącemu 160 mm, ten rower jest idealnym towarzyszem zarówno na strome podjazdy, jak i techniczne zjazdy. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie i komponenty od renomowanych producentów takich jak Bosch, SRAM i Rock Shox, Ghost E-ASX oferuje niezawodność i wydajność na najwyższym poziomie.

93AS1022
4052968310406
Rozmiar : L
Ilość
Add to wishlist
W magazynie

Ghost E-ASX 160 Universal - elektryczny rower górski na wymagające trasy

Ghost E-ASX 160 Universal to zaawansowany elektryczny rower górski, zaprojektowany z myślą o ekstremalnych przygodach. Dzięki imponującemu skokowi zawieszenia wynoszącemu 160 mm, ten rower jest idealnym towarzyszem zarówno na strome podjazdy, jak i techniczne zjazdy. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie i komponenty od renomowanych producentów takich jak Bosch, SRAM i Rock Shox, Ghost E-ASX oferuje niezawodność i wydajność na najwyższym poziomie.

Specyfikacja

  • Skok zawieszenia: 160 mm
  • Komponenty: Bosch, SRAM, Rock Shox
  • System: Bosch Smart System z integracją silnika, akumulatora i wyświetlacza
  • Łączność: Kompleksowe połączenie z aplikacją mobilną dla zaawansowanej analizy i dostosowania ustawień
  • Przeznaczenie: Trasy górskie i wymagające szlaki

Zalety produktu

Wysoka wydajność i niezawodność

Ghost E-ASX 160 Universal jest wyposażony w sprawdzone komponenty od Bosch, SRAM, i Rock Shox, co gwarantuje niezawodność nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Solidna konstrukcja i wysokiej jakości materiały zapewniają trwałość i odporność na uszkodzenia.

Zaawansowane technologie

Dzięki zastosowaniu Bosch Smart System, rower oferuje nie tylko wysoką moc i efektywność, ale również możliwość precyzyjnego dostrajania parametrów jazdy za pomocą aplikacji mobilnej. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą maksymalnie wykorzystać potencjał swojego sprzętu.

Komfort i kontrola jazdy

Zastosowanie zaawansowanego zawieszenia o skoku 160 mm umożliwia płynne pokonywanie przeszkód i komfortową jazdę nawet na najtrudniejszych trasach. System amortyzacji Rock Shox zapewnia doskonałą kontrolę nad rowerem i znacząco zwiększa bezpieczeństwo.


Geometria

Rozmiar ramySMLXL
Rozmiar kół29 / 27.529 / 27.529 / 27.529 / 27.5
Wzrost rowerzysty (cm)160.4 - 171.9171.9 - 179.9179.9 - 187.7187.7 - 196.1
Długość rury podsiodłowej (mm)390430470510
Długość górnej rury (mm)587609633663
Długość główki ramy (mm)100110130150
Kąt nachylenia rury podsiodłowej (stopień)76.576.576.576.5
Kąt główki ramy (stopień)64.5656565
Wysokość ramy (stack) (mm)631641659678
Wysięg ramy (reach) (mm)435455475500
Opuszczenie BB (mm)30303030
Rozstaw osi (mm)1230124812761310
  • Rama: E-ASX AL
  • Widelec: Rock Shox 35 Gold RL 160 mm
  • Skok zawieszenia przód: 160 mm
  • Damper: Rock Shox Deluxe Select+ RT 160 mm
  • Silnik: Bosch Performance CX Smart System, 250W, 25km/h, 85Nm
  • Wyświetlacz: Bosch LED Remote
  • Bateria: Bosch Power Tube 750 Wh
  • Pojemność baterii: 750 Wh
  • Ładowarka: Bosch Charger 4 Ah
  • Dźwignia zmiany biegów / hamulców: SRAM SX Eagle Single Click
  • Dźwignia hamulca: Shimano BL-M4100
  • Hamulce: Shimano BR-MT420 203 mm Disc
  • Tarcza: Shimano SM-RT30/RT-EM300 203 mm
  • Łańcuch: SRAM SX Eagle
  • Opona przednia: Maxxis Minion DHF 3C MaxxTerra Exo+ 2.5
  • Opona tylna: Maxxis Minion DHR II 3C MaxxTerra Exo+ 2.6
  • Obręcz przednia: WTB ST i30
  • Obręcz tylna: WTB ST i30
  • Kierownica: Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm 760/15 (S) 780/15 (M-L) 780/40 (XL)
  • Chwyty: Velo VLG-1751D2
  • Mostek: Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm
  • Stery: Acros AZX-205
  • Siodło: Selle Royal Vivo
  • Wspornik (sztyca): Limotec Alpha 1 31.6 mm 125 (S) 150 (M) 170 (L/XL)
  • Pedały: VPE-527
  • Korba: ethirteen espec Plus 34T
  • Kaseta: SRAM PG-1210 11-50
  • Hak przerzutki tylnej: SRAM UDH
  • Przerzutka tylna: SRAM SX Eagle 12-S
  • Szprychy: DT Swiss 2.0
  • Piasta przednia: Shimano HB-MT410-B 15x110 mm
  • Piasta tylna: Shimano FH-MT400-B 12x148 mm
  • Rozmiar kół: 29" / 27.5"
  • Rok modelowy: 2022
  • Ilość biegów: 12

Opis

Marka
Ghost
Pojemność baterii
750 Wh
Płeć
Unisex
Ilość biegów
12
Moment obrotowy silnika
85
Rok modelowy
2022
Rozmiar kół
29 / 27,5+
Skok zawieszenia przód
160 mm
Materiał ramy
Aluminium
Silnik
Bosch Performance CX Smart System, 250W, 25km/h, 85Nm51

Specyficzne kody

ean13
4052968310406

Na razie brak opinii klientów.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Rower Elektryczny HAIBIKE ALLTRAIL 4 27.5 MATT GREEN METAL GOLD BLACK
  • -6 200,00 zł
  • W magazynie

Rower Elektryczny HAIBIKE ALLTRAIL 4 27.5 MATT GREEN METAL GOLD BLACK

19 699,00 zł 13 499,00 zł -6 200,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Odkryj wolność i przygodę z Haibike Alltrail 4! Ten elektryczny rower górski z silnikiem Yamaha i baterią 630 Wh zapewnia mocne wsparcie i imponujący zasięg. Idealny na górskie szlaki i codzienne dojazdy, oferuje doskonałą kontrolę i komfort dzięki zawieszeniu SR Suntour i przekładni Shimano Deore. Wybierz Haibike Alltrail 4 i przemierzaj nowe trasy!

Rower elektryczny E-BIKE HAIBIKE ALLTRAIL 8
  • -7 400,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Rower elektryczny E-BIKE HAIBIKE ALLTRAIL 8

22 399,00 zł 14 999,00 zł -7 400,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Rower elektryczny HAIBIKE ALLTRAIL 8 to niezawodny towarzysz każdego pasjonata górskich przygód. Dzięki swojej solidnej konstrukcji, potężnemu silnikowi i wydajnym komponentom, jest gotowy na każde wyzwanie. Gotowy na niezapomniane wyprawy? Kup Haibike ALLTRAIL 8 i rozpocznij swoją przygodę już dziś!

Rower elektryczny E-Bike LAPIERRE OVERVOLT AM 7.7 BOSCH 750WH
  • -7 100,00 zł
  • W magazynie

Rower elektryczny E-Bike LAPIERRE OVERVOLT AM 7.7 BOSCH 750WH

29 099,00 zł 21 999,00 zł -7 100,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Lapierre Overvolt AM to prawdziwy przełom w kategorii elektrycznych rowerów górskich. Połączenie zaawansowanych technologii, jak silnik Bosch Performance Line CX i osprzęt SRAM Eagle, z doskonałą ergonomią i designem, sprawia, że jest to jeden z najbardziej pożądanych modeli na rynku. 

Rower Elektryczny E-BIKE WINORA Moss Green
  • -5 450,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Rower Elektryczny E-BIKE WINORA Tria 10 Moss Green

13 899,00 zł 8 449,00 zł -5 450,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Rower elektryczny WINORA Tria 10 to idealny wybór dla tych, którzy szukają wygody i elegancji na co dzień. Z jego solidnym układem napędowym, ergonomicznymi detalami i wysoką jakością wykonania, codzienne podróże stają się przyjemnością.

Rower elektryczny HAIBIKE ALLMTN 3
  • Wyprzedaż!
  • Obecnie brak na stanie

Rower elektryczny E-BIKE HAIBIKE ALLMTN 3

23 399,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Haibike AllMtn 3 to idealny rower elektryczny dla pasjonatów górskich wypraw, poszukujących niezawodnego sprzętu, który sprosta najtrudniejszym trasom. Z potężnym silnikiem, zaawansowaną geometrią i rozszerzalną baterią, każda wycieczka staje się niezapomnianym przeżyciem. Nie czekaj, odkryj nowe szlaki z Haibike AllMtn 3.

Rower elektryczny HAIBIKE ALLTRAIL 3 MTB Fully black titan - matt
  • -3 900,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Rower elektryczny HAIBIKE ALLTRAIL 3 MTB Fully black titan - matt

18 899,00 zł 14 999,00 zł -3 900,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Szukasz elektrycznego roweru z pełnym zawieszeniem, oferującego doskonałą przyczepność na podjazdach oraz zwinność i żwawość podczas zjazdów? Jeśli tak, to nasz model ALLTRAIL 3 z kołami różnej wielkości idealnie się dla Ciebie nadaje! Przednie koło o średnicy 29 cali zapewnia płynną jazdę, zaś ostre zakręty pokonasz z łatwością dzięki tylnemu kołu o średnicy 27,5 cala. Dzięki tylnej przerzutce Shimano Deore XT z 10 biegami zawsze znajdziesz właściwe przełożenie nawet w szybko zmieniającym się terenie. Z kolei nowy silnik Yamaha PW-S2 generujący 75 Nm momentu obrotowego wesprze Cię wszędzie tam, gdzie zaczyna Ci brakować już sił. Widelec z amortyzatorami SR Suntour o skoku 140 mm oferuje nie tylko wygodę, ale także możliwość pokonywania bardziej wymagających zjazdów.

Rower Elektryczny E-BIKE Haibike AllTrack 10
  • -7 700,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Rower Elektryczny E-BIKE HAIBIKE ALLTRACK 10

21 699,00 zł 13 999,00 zł -7 700,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Rower elektryczny górski Haibike Alltrack 10 to idealny wybór dla aktywnych pasjonatów jazdy w terenie. Dzięki mocnemu silnikowi Bosch, dużej pojemności baterii oraz solidnej konstrukcji, zapewni Ci niezapomniane wrażenia podczas każdej wyprawy.

Rower elektryczny trekkingowy HAIBIKE ADVENTR FS 9
  • -11 009,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Rower elektryczny trekkingowy HAIBIKE ADVENTR FS 9

25 999,00 zł 14 990,00 zł -11 009,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Haibike Adventr FS 9 to zaawansowany rower elektryczny, zapewniający niesamowite doznania podczas jazdy w każdym terenie. Wyposażony w mocny silnik, umożliwiający bezproblemowe pokonywanie nawet najtrudniejszych tras górskich. Dzięki pełnemu zawieszeniu oraz precyzyjnemu systemowi hamulcowemu, jazda jest płynna i bezpieczna. Dodatkowo, elegancko zintegrowany akumulator i nowoczesny design sprawiają, że ten rower elektryczny wyróżnia się zarówno wyglądem, jak i wydajnością. Z Haibike Adventr FS 9 każda wyprawa staje się niezapomnianym przeżyciem!

Rower elektryczny E-Bike LAPIERRE OVERVOLT HT 8.6 MIX
  • -6 820,00 zł
  • W magazynie

Rower elektryczny E-Bike LAPIERRE OVERVOLT HT 8.6 MIX

16 599,00 zł 9 779,00 zł -6 820,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Lapierre Overvolt to nowoczesny rower elektryczny wyposażony w najnowszą technologię, idealny dla osób szukających niezawodnego i wydajnego środka transportu do eksploracji terenów miejskich i górskich. Zaprojektowany z myślą o maksymalnej wydajności i komforcie, ten model stanowi doskonałą kombinację nowoczesnych technologii i trwałości.

Dostępność: 2 W magazynie

Lapierre Overvolt to szczyt inżynieryjnej myśli w dziedzinie rowerów elektrycznych przeznaczonych do jazdy w trudnym terenie. Wyposażony w komponenty najwyższej jakości, ten model jest idealnym wyborem dla entuzjastów MTB, którzy szukają niezawodności i wydajności nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Rower Elektryczny Trekking E-BIKE WINORA YUCATAN 12
  • -5 700,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Rower Elektryczny Trekking E-BIKE WINORA YUCATAN 12

15 699,00 zł 9 999,00 zł -5 700,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Rower elektryczny WINORA Yucatan 12 to idealny wybór dla osób ceniących sobie wygodę, bezpieczeństwo i wszechstronność. Dzięki połączeniu wysokiej jakości komponentów, innowacyjnego silnika i solidnej konstrukcji, każda podróż stanie się przyjemnością. 

Rower Elektryczny E-BIKE HAIBIKE TREKKING 9 Antracytowy
  • -6 199,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Rower Elektryczny E-BIKE HAIBIKE TREKKING 9 Antracytowy

19 699,00 zł 13 500,00 zł -6 199,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Ciesz się maksymalnym komfortem jazdy dzięki rowerowi Haibike Trekking 9. Doskonały wybór zarówno na codzienne dojazdy, jak i długie wycieczki. Solidna konstrukcja, wydajny silnik i komfortowa geometria sprawiają, że każda podróż staje się przyjemnością.

Rower Elektryczny E-BIKE Haibike Trekking 10
  • -7 100,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Rower Elektryczny E-BIKE Haibike Trekking 10

21 099,00 zł 13 999,00 zł -7 100,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Odkryj nowy wymiar wygody i mobilności z Rowerem Trekking 10 LOW! Dzięki innowacyjnemu designowi, wydajnemu silnikowi Bosch Performance CX i możliwości zwiększenia zasięgu, jest to idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort, bezpieczeństwo i wszechstronność.

Rower elektryczny E-bike LAPIERRE OVERVOLT TR 5.6
  • -11 199,00 zł
  • W magazynie

Rower elektryczny E-bike LAPIERRE OVERVOLT TR 5.6

24 699,00 zł 13 500,00 zł -11 199,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Rower elektryczny Lapierre Overvolt TR 5.6 idealnie dopasowuje się do różnorodnych potrzeb i stylów jazdy, dostarczając niesamowitych wrażeń i satysfakcji z każdej przebytej trasy. Sprawdź, jak daleko możesz zajechać, czerpiąc radość z każdego kilometra dzięki wyjątkowej technologii Lapierre.

Rower elektryczny E-BIKE GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL
  • -4 600,00 zł
  • W magazynie

Rower elektryczny E-BIKE GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL

24 599,00 zł 19 999,00 zł -4 600,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Ghost E-ASX Universal to idealny wybór dla wszystkich, niezależnie od poziomu umiejętności czy stylu jazdy. Wyposażony w zaawansowany silnik, potężną baterię i niezawodne zawieszenie, ten rower elektryczny zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy na każdym rodzaju terenu. Odkryj prawdziwą moc Ghost E-ASX Universal.