Filtruj według
Cena
Producenci
Filtruj
Dostępność: 2 W magazynie

W 100% syntetyczny płyn hamulcowy na bazie poliglikolu. Przeznaczony do wszystkich typów układów hamulcowych w motocyklach i samochodach rajdowych oraz wyścigowych (tarcze hamulcowe stalowe, ceramiczne, węglowe). Temperatura wrzenia suchego: 312 °C. Przekracza wymagania DOT 5.1 i DOT 3 i DOT 4, z wyjątkiem lepkości w temperaturze -40 ° C (-40 ° F).

Dostępność: 2 W magazynie

Dla wszystkich typów hydraulicznie sterowanych systemów hamulcowych i sprzęgłowych wymagających syntetycznego płynu bezsilikonowego. Specjalnie zaprojektowany, aby wytrzymać ekstremalne temperatury generowane przez wyścigowe hamulce z węgla i ceramiki, jednocześnie minimalizując wprowadzanie powietrza dla chłodzenia hamulców. Nadaje się również do konwencjonalnych hamulców z tarczami stalowymi. Przekracza wymagania norm DOT 3 i DOT 5.1, z wyjątkiem lepkości przy -40°C / -40°F.

Dostępność: 1 W magazynie

MOTUL (Racing Brake Fluid) RBF 700 to wysokowydajny płyn hamulcowy opracowany, aby zapewnić wyjątkowo spójną i maksymalną siłę hamowania przy ekstremalnych temperaturach hamulców generowanych przez systemy hamulców wyścigowych z tarczami z węgla i ceramiki. Umożliwia minimalizację otworów wentylacyjnych hamulców, co poprawia aerodynamiczne opory. Może być używany z konwencjonalnymi tarczami stalowymi. RBF 700 spełnia normę DOT 4, co pozwala na użycie płynu w pojazdach o wysokich osiągach do codziennych zastosowań drogowych.