LOBOO Nakładka na stopkę boczną do BMW C400X (2018-) BMW C400GT (2018-)

LOBOO Nakładka na stopkę boczną do BMW C400X (2018-) BMW C400GT (2018-)

168,00 zł
local_shipping Darmowa Dostawa
CJC092
6973227071068
Ilość
Add to wishlist
W magazynie

Powiększona nakładka na stopkę boczną

  • Dedykowana do konkretnego modelu motocykla
  • Nie ma potrzeby usuwania oryginalnej stopki bocznej w celu bezpośredniej instalacji
  • Wysokiej wytrzymałości stop aluminium wycinany CNC
  • Rowki boczne i dolne zaprojektowano tak, aby poprawić stabilność
  • Skutecznie rozwiązuje problem, że oryginalna stopka boczna łatwo zapada się w grząskim terenie i powoduje upadek samochodu podczas parkowania na nieutwardzonej drodze.

Na razie brak opinii klientów.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Pachołek treningowy słupek 23cm zielony

1 Opinia(e)
2,99 zł
Dostępność: 8 W magazynie

Wyrazisty kolor pachołka zapewnia doskonałą widoczność na każdym boisku, ułatwiając zarówno zawodnikom, jak i trenerom śledzenie ćwiczeń. Dzięki stabilnej podstawie, pachołki pewnie utrzymują się na różnego rodzaju nawierzchniach, umożliwiając tworzenie zróżnicowanych torów przeszkód. Zestaw ten otwiera drzwi do szerokiego wachlarza ćwiczeń, doskonaląc szybkość, zwinność i reakcję, co czyni go niezastąpionym zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i amatorów.

Płotki treningowe 23cm (5szt) + torba

39,68 zł
Dostępność: 50 W magazynie

Płotki treningowe – profesjonalny sprzęt do treningu

Zestaw 5 płotków treningowych o wysokości  to niezbędne wyposażenie dla każdego, kto chce poprawić swoją technikę biegu i skoku. Idealne do treningu szybkościowego, plyometrycznego oraz ćwiczeń koordynacyjnych.

Elektryczny podnośnik rowerowy REMCO BIKE LIFT FULL SET FEEDBACK PRO-ELITE
  • W magazynie
  • Darmowa dostawa
Dostępność: 2 W magazynie

CHCESZ KUPIĆ NA RATY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Chcesz podnieść swój warsztat na nowy poziom? Elektryczny podnośnik rowerowy Remco Bike Lift to niezbędne wyposażenie dla każdego pasjonata dwóch kółek! Wejdź na nowy poziom serwisowania roweru. Koniec z dźwiganiem roweru, żeby zamontować go na zwykłym uchwycie. Podnośnik o sile nośnej do 45 kg poradzi sobie z większością rowerów w tym elektrycznymi.