- -3 400,00 zł


Haibike AllTrail 3 to elektryczny rower górski, który doskonale sprawdzi się jako pierwszy eMTB do jazdy po szlakach. Dzięki pełnemu zawieszeniu, solidnym komponentom i mocnemu silnikowi Yamaha PW-S2, zapewnia idealne połączenie komfortu, trakcji i kontroli. To model stworzony z myślą o początkujących miłośnikach jazdy po górskich trasach, którzy szukają sprzętu niezawodnego i łatwego w prowadzeniu.
Haibike AllTrail 3 to elektryczny rower górski, który doskonale sprawdzi się jako pierwszy eMTB do jazdy po szlakach. Dzięki pełnemu zawieszeniu, solidnym komponentom i mocnemu silnikowi Yamaha PW-S2, zapewnia idealne połączenie komfortu, trakcji i kontroli. To model stworzony z myślą o początkujących miłośnikach jazdy po górskich trasach, którzy szukają sprzętu niezawodnego i łatwego w prowadzeniu.
Silnik Yamaha PW-S2 (75 Nm): oferuje naturalne, płynne i mocne wspomaganie, które ułatwia jazdę po stromych wzniesieniach.
Pełne zawieszenie 140 mm (SR Suntour): gwarantuje wysoki komfort jazdy i skuteczne tłumienie nierówności w trudnym terenie.
Mullet setup – 29" przód / 27,5" tył: zwiększa stabilność i precyzję prowadzenia przy jednoczesnej zwrotności na zakrętach.
Napęd Shimano 1x10: zapewnia prostą i pewną zmianę przełożeń w każdych warunkach.
Geometria trailowa: oferuje wygodną pozycję do jazdy i lepsze panowanie nad rowerem.
Uniwersalne zastosowanie: idealny zarówno na krótkie wypady w teren, jak i całodzienne wycieczki górskie.
Nowoczesny design: dynamiczna linia i atrakcyjne malowanie przyciągają wzrok i podkreślają sportowy charakter.
Rama: Haibike Aluminium, 29"
Widelec: SR Suntour XCR34 Boost (2 Pos. Lever) 140 mm
Damper: RockShox Deluxe Select 205x57,5mm, Trunnion, DebonAir+
Silnik: Yamaha PW-S2, 250W, 25km/h, 75Nm
Moment obrotowy silnika: 75
Wyświetlacz: Yamaha A2 Display
Bateria: Yamaha InTube 720Wh
Pojemność baterii: 720 Wh
Ładowarka: Yamaha Standard Charger 4A
Dźwignia zmiany biegów / hamulców: Shimano CUES RD-U6000 10/11s, Shadow+, 10 Biegi, Cues U6000, Manetka
Dźwignia hamulca: Shimano BL-MT401
Hamulce: Shimano Deore BR-MT420, 4 pistons, 203 mm, 203mm
Łańcuch: Shimano CN-LG500 9-11s, Linkglide
Napinacz łańcucha: Winning Nylon direct mount
Obręcz koła: Rodi TRYP 30 Disc 32H with eyelets, Z oczkami, Obręcz hollow
Kierownica: Haibike Components TheBar ++, 780 mm
Chwyty: Velo VLG-1751D2, MTB Grips
Stery: Acros Blocklock 164° ZS44/ZS56
Siodło: Selle Royal Vivo
Ramiona korby: Samox ISIS Alloy Crankarms
Hak przerzutki tylnej: SRAM UDH
Dopuszczalna waga: 120
Rok modelowy: 2025
Jak wysyłamy rowery?
Rower to duży przedmiot, opakowanie producenta to często rozmiar przekraczający dopuszczalne wymiary dla standardowych firm kurierskich.
Odbiór przesyłki
Przy odbiorze przesyłki zalecamy każdorazowo sprawdzenie opakowania zewnętrznego. Jeśli wystąpią niepokojące oznaki uszkodzeń opakowania transportowego należy w pierwszej kolejności spisać z kurierem protokół, a następnie poinformować nas o tej sytuacji. Będziemy reagować odpowiednio aby rozwiązać ewentualne problemy. Takie sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko, natomiast nie można ich wykluczyć.
Montaż roweru
Większość rowerów jest wstępnie złożona przez producenta. Do pełnego montażu najczęściej potrzeba zamontować przednie koło, kierownicę, sztycę oraz siodełko a także przykręcić pedały. Zaleca się wykonanie przeglądu ZEROWEGO w serwisie, gdzie sprawdzone zostaną połączenia śrubowe, wyregulowane przerzutki czy hamulce.
Przeglądy gwarancyjne roweru
Aby podtrzymać ciągłość gwarancji należy wykonywać przeglądy rejestracyjne w interwałach przewidzianych przez producenta.
Terminy z reguły podane są w książce gwarancyjnej lub na kartach przeglądu zamieszczonych w instrukcji obsługi roweru.
Przegląd należy wykonać we własnym zakresie w dowolnym serwisie rowerowym, natomiast zalecamy aby serwis był przystosowany do przeprowadzenia diagnostyki silnika danego producenta, np Boscha czy Yamahy itp.
Datę i przebieg przeglądów należy dokumentować.
Osprzęt
W związku z różną dostępnością komponentów na rynku, producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji roweru bez podania przyczyny, dlatego też ten sam model roweru może posiadać specyfikację różną od bazowej. Należy także wziąć pod uwagę, że odcień kolorystyczny może się różnić od zdjęcia referencyjnego ze względu na różnicę w sposobie odbierania barw przez wyświetlacze.
Co oznacza rok modelowy roweru?
Rok modelowy określa datę kiedy pierwszy raz został wypuszczony na rynek dany model roweru. Nie oznacza on daty produkcji a jedynie datę pierwszego dodania do katalogu producenta. Np. rower o roku modelowym 2023 może zostać wyprodukowany w roku 2025.
Opis
Specyficzne kody
Na razie brak opinii klientów.