- Obecnie brak na stanie


Witaj na MOTOAKCESORIA.COM | Darmowa wysyłka powyżej 100 zł
Spray do czyszczenia styków instalacji elektrycznej.
Spray do czyszczenia styków instalacji elektrycznej. Penetruje tlenki i siarczki, poprawia przewodność, wypiera wilgoć. Po zastosowaniu pozostawić na 10 minut przed ponownym podłączeniem do źródła zasilania.
Zastosowanie:
Spray do czyszczenia i ochrony instalacji elektrycznej
Opis
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Polecam każdemu.
Środek do unieruchomienia wkrętów wysokiej skuteczności.
Pasta żaroodporna do montażu układu wydechowego.
Odrdzewiacz z dodatkiem dwusiarczku molibdenu to kombinacja dodatków o doskonałych właściwościach chroniących i przenikających.
Usuwa szybko i bezproblemowo zapieczone uszczelki i masy uszczelniające.
Wypiera wodę z układów elektrycznych ułatwiając rozruch silnika, pozostawia warstwę chroniącą przed chłodem, deszczem i kurzem.
Odrdzewiacz z dodatkiem dwusiarczku molibdenu to kombinacja dodatków o doskonałych właściwościach chroniących i przenikających.
Syntetyczna pasta specjalnie przystosowana do układu hamulcowego.
Szybko penetruje, oczyszcza, rozpuszcza rdzę.
Pasta o szerokim zastosowaniu.
Środek do unieruchomienia wkrętów średniej skuteczności.
Spray wielofunkcyjny do zastosowania w motoryzacji, w domu i ogrodzie.
Środek do szybkiego czyszczenia i odtłuszczania części (elementy maszyn z branży budowlanej, przemysłowej, a także hamulce, sprzęgła, mechanizmy przekładniowe).
Motul Brake Clean P2 to doskonały środek do profesjonalnego czyszczenia układu hamulcowego w samochodach i motocyklach. Oferując pojemność 400ml, ten skuteczny produkt usuwa brud, tłuszcze oraz pozostałości oleju z elementów hamulcowych, zapewniając optymalną wydajność i bezpieczeństwo podczas jazdy.
Spray odstraszający gryzonie. Zapobiega przegryzaniu przez gryzonie gumowych i plastikowych elementów samochodu.
Krem do mycia rąk bez użycia wody i nieagresywny. Po pracy mechanicznej MOTUL Hands Clean rozpuszcza tłuszcz, olej i inne trudne do usunięcia zabrudzenia na rękach.
Środek smarny na bazie silikonu.