• -7,10 zł
  • Obecnie brak na stanie
FILTR POWIETRZA HIFLO HFF5018 KTM SX/SXF/EXC/EXCF (11-16), HUSABERG FE/TE (13-16), HUSQVARNA FC/FE (14-16), SX 85 (13-17)

FILTR POWIETRZA HIFLO HFF5018 KTM SX/SXF/EXC/EXCF (11-16), HUSABERG FE/TE (13-16), HUSQVARNA FC/FE (14-16), SX 85 (13-17)

70,98 zł
63,88 zł Oszczędzasz 7,10 zł
local_shipping Darmowa Dostawa

Piankowy filtr powietrza Hiflofiltro HFF5018 został wykonany z pianki o otwartych porach, zapewniającej skuteczną filtrację oraz odpowiedni przepływ powietrza. Przed zakupem należy sprawdzić zgodność numeru filtra z modelem i rocznikiem pojazdu.

HFF5018
824225130560
Ilość
Add to wishlist
Obecnie brak na stanie

Piankowy filtr powietrza Hiflofiltro HFF5018

Piankowy filtr powietrza Hiflofiltro HFF5018 został zaprojektowany z myślą o ochronie silnika podczas jazdy w wymagających warunkach. Pianka o otwartych porach łączy skuteczną filtrację z odpowiednim przepływem powietrza do silnika.

Najważniejsze zalety

  • skuteczne zatrzymywanie kurzu, pyłu i innych zanieczyszczeń,
  • ochrona układu dolotowego i silnika,
  • odpowiedni przepływ powietrza,
  • dokładne dopasowanie do wskazanych modeli pojazdów.

Konserwacja filtra

Filtr należy kontrolować i serwisować zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu. W warunkach zwiększonego zapylenia kontrola może być konieczna częściej.

Informacje o produkcie

  • Producent: Hiflofiltro
  • Typ: piankowy filtr powietrza
  • Numer katalogowy: HFF5018

Numery OEM

  • Twin Air 154115

Zastosowanie

ProducentTyp pojazduModelRok produkcjiUwagiKraj
HusabergMotocyklTE12513
HusabergMotocyklFE25013
HusabergMotocyklFE25014
HusabergMotocyklTE25013-14
HusabergMotocyklTE30013-14
HusabergMotocyklFE35013
HusabergMotocyklFE450 Enduro13-14
HusabergMotocyklFE50113-14
HusqvarnaMotocyklTC8514-17
HusqvarnaMotocyklTE12515-16
HusqvarnaMotocyklFC25014-15
HusqvarnaMotocyklTC25014-16
HusqvarnaMotocyklTE25015-16
HusqvarnaMotocyklTE30016
HusqvarnaMotocyklFC35015
HusqvarnaMotocyklFE35014-16
HusqvarnaMotocyklFE350 S16
HusqvarnaMotocyklFC45014-15
HusqvarnaMotocyklFE50114-16
HusqvarnaMotocyklFE501 S15-16
KTMMotocykl85 SX13-17
KTMMotocykl125 EXC12-16
KTMMotocykl125 EXC Six Days12-16
KTMMotocykl125 SX11-15
KTMMotocykl150 SX11-15
KTMMotocykl150 XC11-15
KTMMotocykl200 EXC12-16
KTMMotocykl200 XC-W12-16
KTMMotocykl250 EXC12-16
KTMMotocykl250 EXC Six Days12-16
KTMMotocykl250 EXC-F12
KTMMotocykl250 EXC-F13-16
KTMMotocykl250 EXC-F Factory Edition15
KTMMotocykl250 EXC-F Six Days12
KTMMotocykl250 EXC-F Six Days13-16
KTMMotocykl250 SX11-16
KTMMotocykl250 SX-F11-12
KTMMotocykl250 SX-F13-15
KTMMotocykl250 XC11-16
KTMMotocykl250 XC-W12-16
KTMMotocykl250 XC-F / XCF-W11-12
KTMMotocykl250 XC-F / XCF-W13-15
KTMMotocykl300 EXC12-16
KTMMotocykl300 EXC-F15
KTMMotocykl300 EXC Six Days12-16
KTMMotocykl300 XC11-16
KTMMotocykl300 XC-W12-16
KTMMotocykl300 XC-W Six Days16
KTMMotocykl350 EXC-F12-16
KTMMotocykl350 EXC-F Six Days12-15
KTMMotocykl350 SX-F11-15
KTMMotocykl350 XC-F12-13
KTMMotocykl350 XCF-W12-16
KTMMotocykl350 XCF-W Six Days16
KTMMotocykl450 EXC12-16
KTMMotocykl450 EXC Six Days12-16
KTMMotocykl450 SMR11-12
KTMMotocykl450 SMR13-14
KTMMotocykl450 SX-F11-12
KTMMotocykl450 SX-F13-15
KTMMotocykl450 XC-F13-15
KTMMotocykl450 XC-W12-16
KTMMotocykl500 EXC12-16
KTMMotocykl500 EXC Six Days12-16
KTMMotocykl500 XC-W12-16

Uwaga: informacje o zastosowaniu mają charakter pomocniczy. Ostateczny dobór części powinien być zgodny z katalogiem zastosowań i zaleceniami producenta pojazdu.

Opis

GPSR_Producent
Bike Alert plc Adres: 30 Optima Park, Thames Road DA1 4QX Dartford Wielka Brytania Kontakt: info@hiflofiltro.com
GPSR_Importer_Podmiot_odpowiedzialny
MOTOR-LAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kolejowa 362/364 05-092 Dziekanów Nowy Polska Kontakt: hurt@motor-land.com.pl

Na razie brak opinii klientów.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

FILTR POWIETRZA HIFLO HFA1507 HONDA NSS250 FORZA '08-'12

180,27 zł 162,24 zł -18,03 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Filtr powietrza Hiflofiltro HFA1507 jest wysokiej jakości zamiennikiem filtra montowanego fabrycznie. Pomaga zatrzymywać kurz i inne zanieczyszczenia zasysane przez silnik, jednocześnie zapewniając odpowiedni przepływ powietrza.

Dokładne dopasowanie do obudowy filtra ułatwia montaż i wspiera prawidłową pracę układu dolotowego. Przed zakupem należy sprawdzić zgodność filtra z modelem i rocznikiem pojazdu.

FILTR POWIETRZA HIFLO HFA4109

48,43 zł 43,59 zł -4,84 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Filtr powietrza Hiflofiltro HFA4109 jest wysokiej jakości zamiennikiem filtra montowanego fabrycznie. Pomaga zatrzymywać kurz i inne zanieczyszczenia zasysane przez silnik, jednocześnie zapewniając odpowiedni przepływ powietrza.

Dokładne dopasowanie do obudowy filtra ułatwia montaż i wspiera prawidłową pracę układu dolotowego. Przed zakupem należy sprawdzić zgodność filtra z modelem i rocznikiem pojazdu.

FILTR POWIETRZA HIFLO HFA1209 HONDA NX 250 DOMINATOR 88-96

94,66 zł 85,19 zł -9,47 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Filtr powietrza Hiflofiltro HFA1209 jest wysokiej jakości zamiennikiem filtra montowanego fabrycznie. Pomaga zatrzymywać kurz i inne zanieczyszczenia zasysane przez silnik, jednocześnie zapewniając odpowiedni przepływ powietrza.

Dokładne dopasowanie do obudowy filtra ułatwia montaż i wspiera prawidłową pracę układu dolotowego. Przed zakupem należy sprawdzić zgodność filtra z modelem i rocznikiem pojazdu.

FILTR POWIETRZA HIFLO HFA1937 HONDA CB 1000 RA '18-'24

104,00 zł 93,60 zł -10,40 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Filtr powietrza Hiflofiltro HFA1937 jest wysokiej jakości zamiennikiem filtra montowanego fabrycznie. Pomaga zatrzymywać kurz i inne zanieczyszczenia zasysane przez silnik, jednocześnie zapewniając odpowiedni przepływ powietrza.

Dokładne dopasowanie do obudowy filtra ułatwia montaż i wspiera prawidłową pracę układu dolotowego. Przed zakupem należy sprawdzić zgodność filtra z modelem i rocznikiem pojazdu.

FILTR POWIETRZA HIFLO HFA5012 KYMCO PEOPLE GT 125/250/300 '10-'17

39,04 zł 35,14 zł -3,90 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Filtr powietrza Hiflofiltro HFA5012 jest wysokiej jakości zamiennikiem filtra montowanego fabrycznie. Pomaga zatrzymywać kurz i inne zanieczyszczenia zasysane przez silnik, jednocześnie zapewniając odpowiedni przepływ powietrza.

Dokładne dopasowanie do obudowy filtra ułatwia montaż i wspiera prawidłową pracę układu dolotowego. Przed zakupem należy sprawdzić zgodność filtra z modelem i rocznikiem pojazdu.

Dostępność: Out of stock

Filtr powietrza Hiflofiltro HFA4106 jest wysokiej jakości zamiennikiem filtra montowanego fabrycznie. Pomaga zatrzymywać kurz i inne zanieczyszczenia zasysane przez silnik, jednocześnie zapewniając odpowiedni przepływ powietrza.

Dokładne dopasowanie do obudowy filtra ułatwia montaż i wspiera prawidłową pracę układu dolotowego. Przed zakupem należy sprawdzić zgodność filtra z modelem i rocznikiem pojazdu.

FILTR POWIETRZA HIFLO HFA4501 YAMAHA SR 500 78-83

77,29 zł 69,56 zł -7,73 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Filtr powietrza Hiflofiltro HFA4501 jest wysokiej jakości zamiennikiem filtra montowanego fabrycznie. Pomaga zatrzymywać kurz i inne zanieczyszczenia zasysane przez silnik, jednocześnie zapewniając odpowiedni przepływ powietrza.

Dokładne dopasowanie do obudowy filtra ułatwia montaż i wspiera prawidłową pracę układu dolotowego. Przed zakupem należy sprawdzić zgodność filtra z modelem i rocznikiem pojazdu.

FILTR POWIETRZA HIFLO HFA4608 YAMAHA XT600E, XTZ660

69,22 zł 62,30 zł -6,92 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Filtr powietrza Hiflofiltro HFA4608 jest wysokiej jakości zamiennikiem filtra montowanego fabrycznie. Pomaga zatrzymywać kurz i inne zanieczyszczenia zasysane przez silnik, jednocześnie zapewniając odpowiedni przepływ powietrza.

Dokładne dopasowanie do obudowy filtra ułatwia montaż i wspiera prawidłową pracę układu dolotowego. Przed zakupem należy sprawdzić zgodność filtra z modelem i rocznikiem pojazdu.