DID ŁAŃCUCH NAPĘDOWY 420NZ3

DID ŁAŃCUCH NAPĘDOWY 420NZ3

1,43 zł

Łańcuch motocrossowy D.I.D - technologia SDH dla ekstremalnej wytrzymałości. Model NZ3 do rajdów i wyścigów. Najmocniejszy w motocyklach do 150ccm.

DID420NZ3-1
Długość : 1 OGNIWO
Ilość
Add to wishlist
na zamówienie - 2-3 dni roboczych

Nowy łańcuch napędowy od renomowanej firmy D.I.D to wyjątkowy produkt, który wnosi nową jakość do świata motocrossu. D.I.D jest znane z produkcji najlepszych na świecie łańcuchów, a ten model nie jest wyjątkiem.

Innowacyjna technologia opatentowanej obróbki sworznia łańcucha, z zastosowaniem metody SDH (SUPER-DAI-HARD), to cecha, która wyróżnia ten produkt na tle konkurencji. Dzięki tej technologii, sworznie łańcuchów stają się niezwykle twarde, tworząc ekstremalnie twardą chromowo-węglową warstwę na powierzchni sworznia, jednocześnie zachowując miękkość wewnętrznego sworzenia. To rozwiązanie gwarantuje olbrzymią odporność na uderzenia, jednocześnie absorbując wstrząsy i szarpnięcia, co jest niezwykle istotne w motocrossie, gdzie trudne warunki terenowe i intensywne użytkowanie są na porządku dziennym.

Łańcuch oznaczony jako typ NZ3 został specjalnie zaprojektowany do rajdów i wyścigów off-roadowych. To oznaczenie sugeruje, że jest to produkt stworzony do wytrzymywania ekstremalnych obciążeń i trudnych warunków. Dodatkowo, łańcuch DID 420 NZ3 jest przeznaczony dla motocykli o maksymalnej pojemności 150ccm, co sprawia, że jest to najmocniejszy wyrób marki DID dostępny na rynku w tej kategorii.

Łańcuch jest otwarty, co ułatwia jego konserwację, a zapinka jest dostarczana w zestawie, co upraszcza montaż. D.I.D pozostaje liderem w produkcji łańcuchów do motocrossu, dostarczając motocyklistom produkty o najwyższej jakości, które pomagają im osiągnąć doskonałe wyniki w trudnych warunkach terenowych.

Rozmiar: 420

Rodzaj uszczelnienia: bezoringowy

Typ: Otwarty

Wytrzymałość (kg): 2230

Kolor płytki zewn.: Stalowy

Kolor płytki wewn.: Stalowy

Indeks żywotności: 410

Typ ogniwa łączącego: Zapinka

Max. poj. silnika: 150cc

Opis

Rozmiar
420
Kolor
Stalowy
Maks. obciążenie [kg]
2230
Ogniwo łączące - typ
Zapinka
Rodzaj uszczelnienia
bezoringowy
Indeks żywotności
410
Max. poj. silnika
150

Na razie brak opinii klientów.

16 innych produktów w tej samej kategorii: