DID ŁAŃCUCH NAPĘDOWY 520

DID ŁAŃCUCH NAPĘDOWY 520

1,49 zł

Nowy łańcuch napędowy D.I.D 520 - standard i niezawodność. Japońska jakość, idealny do pojazdów o pojemności silnika 50cc.

DID520-1
Długość : 1 OGNIWO
Ilość
Add to wishlist
na zamówienie - 2-3 dni roboczych

Łańcuchy D.I.D to synonim niekwestionowanej jakości. Ich producent, renomowana japońska firma "DAIDO KOGYO," może poszczycić się ponad 76-letnim doświadczeniem na rynku. Specjalizując się w produkcji łańcuchów napędowych do motocykli oraz łańcuchów rozrządu, firma ta zdobyła uznanie użytkowników jednośladów na całym świecie.

Niepodważalne walory Łańcuchów D.I.D sprawiły, że stały się one ulubionym wyborem zarówno dla miłośników najcięższych motocykli drogowych, jak i entuzjastów wyczynowych pojazdów sportowych, crossowych, wyścigowych i ATV. Firma D.I.D dostarcza szeroką gamę łańcuchów, które różnią się pod względem wytrzymałości, zastosowań i cen, co pozwala każdemu użytkownikowi znaleźć produkt idealnie spełniający jego indywidualne wymagania.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dbałości o jakość, Łańcuchy D.I.D to pewny wybór dla tych, którzy cenią sobie niezawodność, wydajność i trwałość w swoich jednośladach. Firma "DAIDO KOGYO" ma nie tylko bogatą historię, ale także udowodnioną jakość, która przyciąga motocyklistów na całym świecie.

Rozmiar: 520

Rodzaj uszczelnienia: bezoringowy

Typ: Otwarty

Wytrzymałość (kg): 3040

Kolor płytki zewn.: Stalowy

Kolor płytki wewn.: Stalowy

Indeks żywotności: 100

Typ ogniwa łączącego: Zapinka

Max. poj. silnika: 50cc

Opis

Rozmiar
520
Kolor
Stalowy
Maks. obciążenie [kg]
3040
Ogniwo łączące - typ
Zapinka
Rodzaj uszczelnienia
bezoringowy
Indeks żywotności
100
Max. poj. silnika
50

Na razie brak opinii klientów.

16 innych produktów w tej samej kategorii: