DID ŁAŃCUCH NAPĘDOWY 530NZ

DID ŁAŃCUCH NAPĘDOWY 530NZ

3,04 zł

Łańcuch DID NZ - wyjątkowa trwałość. Idealny do motocykli crossowych (do 450cc) i szosowych (do 750cc). Otwarty łańcuch z zakuwką.

DID530NZ-1
Długość : 1 OGNIWO
Ilość
Add to wishlist
na zamówienie - 2-3 dni roboczych

Nowy łańcuch napędowy od renomowanej firmy DID, oznaczony typem NZ, to prawdziwa legenda w świecie motocykli. Ten wzmocniony łańcuch jest nie tylko wybierany przez najlepsze fabryczne zespoły motocrossowe i supercross, ale również przewyższa swoją wytrzymałością inne łańcuchy, dzięki wyjątkowej patentowanej obróbce sworznia metodą SDH (SUPER-DAI-HARD).

Ta innowacyjna technologia kształtuje na powierzchni sworznia niezwykle twardą chromowo-węglową warstwę, jednocześnie zachowując miękkość sworzenia. Wynikiem tego jest łańcuch o ogromnej odporności na uderzenia, który doskonale absorbuje wstrząsy i szarpnięcia, zapewniając płynną jazdę w różnych warunkach.

Przeznaczony do motocykli crossowych o pojemności do 450cc, ten łańcuch znakomicie sprawdza się również w motocyklach szosowych o pojemności do 750cc. To oznacza, że jest gotów do wyzwań zarówno na torze motocrossowym, jak i na drodze publicznej.

Ten łańcuch jest otwarty, a w zestawie znajduje się zakuwka, co ułatwia montaż i utrzymanie łańcucha w doskonałym stanie. To produkt o niezwykłej jakości i trwałości, który stanowi doskonały wybór dla każdego motocyklisty, który ceni sobie niezawodność i wydajność. Teraz możesz cieszyć się niezapomnianymi chwilami podczas jazdy na swoim ulubionym motocyklu, wiedząc, że Twój łańcuch DID typu NZ sprosta nawet największym wyzwaniom.

Rozmiar: 530

Rodzaj uszczelnienia: bezoringowy

Typ: Otwarty

Wytrzymałość (kg): 3900

Kolor płytki zewn.: stalowy

Kolor płytki wewn.: stalowy

Indeks żywotności: 410

Typ ogniwa łączącego: Zapinka

Max. poj. silnika: 750cc

Opis

Rozmiar
530
Kolor
Stalowy
Maks. obciążenie [kg]
3900
Ogniwo łączące - typ
Zapinka
Rodzaj uszczelnienia
bezoringowy
Indeks żywotności
410
Max. poj. silnika
750

Na razie brak opinii klientów.

16 innych produktów w tej samej kategorii: