DID ŁAŃCUCH NAPĘDOWY 530ZVMX

DID ŁAŃCUCH NAPĘDOWY 530ZVMX

625,02 zł

ZVMX - Super Street, niesamowicie wytrzymały łańcuch X-ringowy firmy DID. Idealny do motocykli o pojemności 1400 cm3. Japońska jakość i innowacyjna produkcja.

DID530ZVMX-94
Długość : 94
Ilość
Add to wishlist
na zamówienie - 2-3 dni roboczych

Łańcuch napędowy japońskiej firmy DID - ZVMX Super Street

Opis ogólny:

Łańcuch ZVMX Super Street, produkowany przez renomowaną japońską firmę DID, to niekwestionowany lider w kategorii łańcuchów X-ringowych na rynku. Ten hiper wytrzymały łańcuch zapewnia najdłuższy okres eksploatacji, a innowacyjna technologia produkcji sprawia, że jest znacznie lżejszy i mocniejszy niż jego poprzednik ZVM2, oferując aż 10% większą wydajność.

Zastosowanie:

Łańcuch ZVMX Super Street jest przeznaczony głównie do motocykli o maksymalnej pojemności skokowej wynoszącej imponujące 1400 cm³. To oznacza, że jest idealnym wyborem dla entuzjastów szybkich i potężnych jednośladów, którzy oczekują nie tylko trwałości, ale również doskonałej wydajności.

Towar produkcji japońskiej:

DID to firma znana z produkcji najwyższej jakości komponentów motoryzacyjnych, i łańcuchy ZVMX Super Street nie są wyjątkiem. Wyprodukowane w Japonii, są symbolem precyzji, trwałości i innowacji. Dzięki japońskiej jakości i zaawansowanej technologii, ten łańcuch stanowi niezastąpiony element wyposażenia dla wymagających motocyklistów, gwarantując doskonałą wydajność i niezawodność na drodze.

Rozmiar: 530

Rodzaj uszczelnienia: X-ring

Typ: Otwarty

Wytrzymałość (kg): 4720

Kolor płytki zewn.: stalowy

Kolor płytki wewn.: stalowy

Indeks żywotności: 4000

Typ ogniwa łączącego: zakuwka

Max. poj. silnika: 1400cc

Opis

Rozmiar
530
Kolor
Stalowy
Maks. obciążenie [kg]
4720
Ogniwo łączące - typ
zakuwka
Rodzaj uszczelnienia
X-ring
Indeks żywotności
4000
Max. poj. silnika
1400

Na razie brak opinii klientów.

16 innych produktów w tej samej kategorii: