Filtruj według
Kategorie
Cena
Rozmiar
Filtruj

Lista produktów marki Alpine

Ciesz się życiem. Chroń swoje uszy. 

Nasze DNA. Ochrona słuchu

Uszy są stworzone do słyszenia. Twój słuch pozwala Ci cieszyć się muzyką, śpiewem ptaków, a czasem błogosławioną ciszą. Dbamy o to, abyś mógł cieszyć się dźwiękiem bez obaw i bez utraty słuchu. Dlatego produkujemy środki ochrony słuchu, aby chronić Twoje uszy. Każdego dnia, przez całe życie.  

Jak to się zaczęło

Alpine Hearing Protection rozpoczęła produkcję "spersonalizowanych" zatyczek do uszu do zastosowań profesjonalnych w Holandii w 1994 roku. Teraz oferujemy rozwiązanie dla każdego i dla każdej potrzeby. Aby dobrze się wyspać lub spędzić noc w mieście. Dla motocyklistów, muzyków, entuzjastów majsterkowania i bywalców festiwali. Dla młodych i starszych.  

Holenderska jakość wzornictwa 

Wszystkie nasze ochronniki słuchu są projektowane i produkowane w Holandii z wysokiej jakości materiałów. Nasze produkty spełniają wszystkie wymogi prawne dotyczące bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska. Dlatego jesteśmy niezwykle dumni z otrzymania nagrody Red Dot Design Award! 

Gdzie nas znaleźć 

Nasze produkty ochrony słuchu można kupić w ponad 65 krajach na całym świecie. Można nas również znaleźć na dużych imprezach, gdzie oferujemy ochronę przed utratą słuchu, takich jak wyścigi Formuły 1 i największe festiwale muzyczne na świecie.  

Świadomość ubytku słuchu 

Jesteśmy zaangażowani w budowanie świadomości utraty słuchu na całym świecie. Na szczęście coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że powinni dbać o swój słuch, a my co roku chronimy ponad 1,3 miliona par uszu. Wciąż dbamy o to, by każdy mógł cieszyć się dźwiękiem.

ALPINE Spray czyszczący 25ml

29,99 zł
Dostępność: 19 W magazynie

Alpine Clean to poręczny środek dezynfekujący w sprayu. Można go używać do czyszczenia środków ochrony słuchu, takich jak zatyczki do uszu i nauszniki. Większość bakterii i wirusów ginie w ciągu kilku minut po spryskaniu środka ochrony słuchu preparatem Alpine Clean. Spray dezynfekuje dokładnie, łatwo i szybko. Płyn nie pozostawia śladów, nie klei się i szybko wysycha. Alpine Clean jest dostępny w eleganckim aluminiowym aerozolu.

ALPINE Spray do uszu 50ml

39,90 zł
Dostępność: Out of stock

Alpine Spray do uszu umożliwia dokładne czyszczenie uszu w domu. Spray do uszu ma specjalny skład z aktywnym składnikiem Polysorbaat 80 i rumiankiem. Polysorbate 80 eliminuje woskowinę uszną skuteczniej niż tradycyjne roztwory soli fizjologicznej, a dodatek rumianku zapewnia ukojenie skóry w przewodzie słuchowym i samym uchu. Specjalna głowica rozpylająca ułatwia stosowanie, zapewniając jednocześnie brak nacisku na błonę bębenkową.

ALPINE Uchwyt do zatyczek

14,99 zł
Dostępność: 13 W magazynie

W przypadku częstego zakładania i zdejmowania zatyczek do uszu Alpine praktyczne może być przymocowanie ich do sznurka. Firma Alpine opracowała użyteczny przewód, który można nabyć oddzielnie.

Sznurek można łatwo przymocować do zatyczek do uszu. Ponieważ przewód jest przymocowany z boku filtra, filtr nie jest zamknięty i nie wpływa na jego wydajność. Przewód jest unikalnym rozwiązaniem Alpine. Cienki, czarny i elastyczny przewód jest elegancki w swojej prostocie i łatwy do przechowywania.

Dostępność: 25 W magazynie

MotoSafe® Race MotoGP™ to idealne zatyczki do uszu na autostradę, tor lub do jazdę w otwartym kasku. Zatyczki do uszu MotoSafe® tłumią szkodliwe dźwięki bez tworzenia poczucia izolacji. Ruch drogowy, nawigacja, interkom i sam motocykl pozostają wystarczająco słyszalne dzięki innowacyjnym filtrom AlpineAcousticFilters™. Alpine MotoSafe® jest dostępny w różnych wersjach z ochroną dostosowaną do zastosowania. Na przykład wyścigi torowe wymagają większej ochrony niż jazda turystyczna. Ta specjalna edycja zatyczek do uszu MotoGP ™ zapewni bezpieczeństwo uszu podczas jazdy!

Dostępność: 207 W magazynie

Alpine MotoSafe Pro składa się z dwóch kompletnych zestawów motocyklowych zatyczek do uszu: jednego zestawu MotoSafe Tour i jednego zestawu MotoSafe Race. MotoSafe Race: idealne zatyczki do uszu do jazdy po autostradach, torze lub w otwartym kasku. MotoSafe Tour: idealne zatyczki do uszu do jazdy na wycieczkach, wakacjach i drogach. Zatyczki do uszu MotoSafe redukują szkodliwy hałas bez poczucia odcięcia od otoczenia. Ruch uliczny, system nawigacji, interkom i motocykl są nadal doskonale słyszalne dzięki innowacyjnym filtrom AlpineAcousticFilters™. Ten zestaw zawiera dwa zestawy zatyczek do uszu i butelkę Alpine Clean (5 ml).

Dostępność: 95 W magazynie

MotoSafe Race: idealne zatyczki do uszu do jazdy po autostradach, torze lub w otwartym kasku. Zatyczki do uszu MotoSafe redukują szkodliwy hałas bez poczucia odcięcia od otoczenia. Ruch uliczny, system nawigacji, interkom i motocykl są nadal doskonale słyszalne dzięki innowacyjnym filtrom AlpineAcousticFilters™. Ten specjalny wyścigowy wariant zatyczek do uszu MotoSafe oferuje wysoką wartość redukcji hałasu 20 dB (SNR) i chroni słuch podczas jazdy.

Dostępność: 261 W magazynie

MotoSafe Tour: idealne zatyczki do uszu na wycieczki, wakacje i drogi. Zatyczki do uszu MotoSafe redukują szkodliwy hałas bez poczucia odcięcia od otoczenia. Ruch uliczny, system nawigacji, interkom i motocykl są nadal doskonale słyszalne dzięki innowacyjnym filtrom AlpineAcousticFilters™. Ten specjalny turystyczny wariant zatyczek do uszu MotoSafe oferuje wysoką wartość redukcji hałasu 17 dB (SNR) i chroni słuch podczas jazdy. Ten zestaw zawiera dwa zestawy zatyczek do uszu i butelkę Alpine Clean (5 ml).

Dostępność: Out of stock

Zatyczki do uszu Plug&Go są wykonane z miękkiego, wygodnego materiału i dlatego nadają się do noszenia podczas snu, nauki, słuchania lub tworzenia muzyki, jazdy motocyklem, w pracy lub podczas prac domowych. Plug&Go to łatwy i niedrogi sposób na ochronę słuchu. Piankowe zatyczki do uszu Plug&Go Alpine zapewniają wysoki komfort noszenia i mają przyjazną dla użytkownika zaokrągloną końcówkę, powłokę zapobiegającą podrażnieniom i przyjemne dopasowanie, dzięki czemu są odpowiednie dla każdego ucha. Opakowanie zawiera pięć par zatyczek do uszu oraz etui podróżne do bezpiecznego i higienicznego przechowywania zatyczek. Etui podróżnego można również używać jako breloczka do kluczy, dzięki czemu zatyczki do uszu są zawsze pod ręką.