ALPINE zatyczki/stopery do uszu MotoSafe® Race – MotoGP™

ALPINE zatyczki/stopery do uszu MotoSafe® Race – MotoGP™

109,00 zł

MotoSafe® Race MotoGP™ to idealne zatyczki do uszu na autostradę, tor lub do jazdę w otwartym kasku. Zatyczki do uszu MotoSafe® tłumią szkodliwe dźwięki bez tworzenia poczucia izolacji. Ruch drogowy, nawigacja, interkom i sam motocykl pozostają wystarczająco słyszalne dzięki innowacyjnym filtrom AlpineAcousticFilters™. Alpine MotoSafe® jest dostępny w różnych wersjach z ochroną dostosowaną do zastosowania. Na przykład wyścigi torowe wymagają większej ochrony niż jazda turystyczna. Ta specjalna edycja zatyczek do uszu MotoGP ™ zapewni bezpieczeństwo uszu podczas jazdy!

111.23.118
8717154027280
Ilość
Add to wishlist
na zamówienie - 2 tygodnie

Zatyczki do uszu N°1 na autostradę lub tor

Jazda na motocyklu ma być przyjemnością. Niestety, wielu motocyklistów doświadcza irytującego dzwonienia w uszach i uczucia wyczerpania po długiej jeździe. Jest to spowodowane bardzo wysokim poziomem hałasu powodowanym przez wiatr pod kaskiem. Firma Alpine zaprojektowała specjalne zatyczki do uszu z filtrem dla motocyklistów. Alpine MotoSafe Race pozwalają na jazdę swojego życia.

  • Redukują szkodliwy hałas i zapobiegają zmęczeniu
  • Miękki materiał zapewnia najwyższy komfort noszenia
  • Łatwe do zdjęcia i mogą być noszone ponad 100 razy

Tabela Tłumienia MotoSafe® Race - MotoGP™

Częstotliwość Hz631252505001000200040008000
Średnia wartość redukcji hałasu dB18.818.418.416.319.030.521.923.4
Odchylenie standardowe dB3.13.03.22.92.64.43.53.7
Oczekiwana wartość redukcji hałasu dB (APV)15.715.415.213.416.426.118.419.7

Poczuj się swobodnie na drodze

Zatyczki do uszu Alpine MotoSafe Race MotoGP zapobiegają dzwonieniu i brzęczeniu w uszach przy jeździe motocyklem. Zapobiegają uszkodzeniom słuchu i zmęczeniu hałasem wiatru. Przy średniej prędkości 120 km na godzinę do uszu dociera hałas o natężeniu 98 decybeli. Oznacza to, że już po 7 minutach jazdy istnieje ryzyko trwałego uszkodzenia słuchu. Taki poziom hałasu w uszach sprawi, że szybciej się zmęczysz, a utrzymanie koncentracji będzie wymagało więcej energii. Alpine opracowała idealną ochronę słuchu, aby pomóc wszystkim motocyklistom uniknąć takich sytuacji.

Optymalne tłumienie

Zatyczki do uszu z filtrem Alpine MotoSafe tłumią szkodliwe dźwięki bez tworzenia poczucia izolacji. Ruch uliczny, nawigacja, interkom i sam motocykl pozostają wystarczająco słyszalne. Zatyczki do uszu Alpine MotoSafe Race zapewniają wysokie tłumienie, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem do jazdy na torze wyścigowym lub w otwartym kasku.

Unikalny materiał zapewniający najwyższy komfort

Zatyczki do uszu Alpine MotoSafe są idealnie dopasowane. To dlatego, że są wykonane z wytrzymałego i elastycznego materiału AlpineThermoShape™. Ciepło ucha pozwala miękkiemu materiałowi dopasować się do kanału słuchowego. Zatyczki Alpine MotoSafe są również jedynymi zatyczkami na rynku z miękkimi filtrami, dzięki czemu są bardzo wygodne pod kaskiem. Materiał AlpineThermoShape™ nie zawiera silikonów. Dzięki temu zatyczki do uszu nie pocą się, nie swędzą ani nie podrażniają i można je nosić przez cały dzień.

Na razie brak opinii klientów.

9 innych produktów w tej samej kategorii:

ALPINE Spray do uszu 50ml

39,90 zł
Dostępność: Out of stock

Alpine Spray do uszu umożliwia dokładne czyszczenie uszu w domu. Spray do uszu ma specjalny skład z aktywnym składnikiem Polysorbaat 80 i rumiankiem. Polysorbate 80 eliminuje woskowinę uszną skuteczniej niż tradycyjne roztwory soli fizjologicznej, a dodatek rumianku zapewnia ukojenie skóry w przewodzie słuchowym i samym uchu. Specjalna głowica rozpylająca ułatwia stosowanie, zapewniając jednocześnie brak nacisku na błonę bębenkową.

Dostępność: 23 W magazynie

Zatyczki do uszu Plug&Go są wykonane z miękkiego, wygodnego materiału i dlatego nadają się do noszenia podczas snu, nauki, słuchania lub tworzenia muzyki, jazdy motocyklem, w pracy lub podczas prac domowych. Plug&Go to łatwy i niedrogi sposób na ochronę słuchu. Piankowe zatyczki do uszu Plug&Go Alpine zapewniają wysoki komfort noszenia i mają przyjazną dla użytkownika zaokrągloną końcówkę, powłokę zapobiegającą podrażnieniom i przyjemne dopasowanie, dzięki czemu są odpowiednie dla każdego ucha. Opakowanie zawiera pięć par zatyczek do uszu oraz etui podróżne do bezpiecznego i higienicznego przechowywania zatyczek. Etui podróżnego można również używać jako breloczka do kluczy, dzięki czemu zatyczki do uszu są zawsze pod ręką.

ALPINE Spray czyszczący 25ml

29,99 zł
Dostępność: Out of stock

Alpine Clean to poręczny środek dezynfekujący w sprayu. Można go używać do czyszczenia środków ochrony słuchu, takich jak zatyczki do uszu i nauszniki. Większość bakterii i wirusów ginie w ciągu kilku minut po spryskaniu środka ochrony słuchu preparatem Alpine Clean. Spray dezynfekuje dokładnie, łatwo i szybko. Płyn nie pozostawia śladów, nie klei się i szybko wysycha. Alpine Clean jest dostępny w eleganckim aluminiowym aerozolu.

Dostępność: Out of stock

Alpine MotoSafe Pro składa się z dwóch kompletnych zestawów motocyklowych zatyczek do uszu: jednego zestawu MotoSafe Tour i jednego zestawu MotoSafe Race. MotoSafe Race: idealne zatyczki do uszu do jazdy po autostradach, torze lub w otwartym kasku. MotoSafe Tour: idealne zatyczki do uszu do jazdy na wycieczkach, wakacjach i drogach. Zatyczki do uszu MotoSafe redukują szkodliwy hałas bez poczucia odcięcia od otoczenia. Ruch uliczny, system nawigacji, interkom i motocykl są nadal doskonale słyszalne dzięki innowacyjnym filtrom AlpineAcousticFilters™. Ten zestaw zawiera dwa zestawy zatyczek do uszu i butelkę Alpine Clean (5 ml).

ALPINE Uchwyt do zatyczek

14,99 zł
Dostępność: Out of stock

W przypadku częstego zakładania i zdejmowania zatyczek do uszu Alpine praktyczne może być przymocowanie ich do sznurka. Firma Alpine opracowała użyteczny przewód, który można nabyć oddzielnie.

Sznurek można łatwo przymocować do zatyczek do uszu. Ponieważ przewód jest przymocowany z boku filtra, filtr nie jest zamknięty i nie wpływa na jego wydajność. Przewód jest unikalnym rozwiązaniem Alpine. Cienki, czarny i elastyczny przewód jest elegancki w swojej prostocie i łatwy do przechowywania.

Dostępność: Out of stock

MotoSafe Race: idealne zatyczki do uszu do jazdy po autostradach, torze lub w otwartym kasku. Zatyczki do uszu MotoSafe redukują szkodliwy hałas bez poczucia odcięcia od otoczenia. Ruch uliczny, system nawigacji, interkom i motocykl są nadal doskonale słyszalne dzięki innowacyjnym filtrom AlpineAcousticFilters™. Ten specjalny wyścigowy wariant zatyczek do uszu MotoSafe oferuje wysoką wartość redukcji hałasu 20 dB (SNR) i chroni słuch podczas jazdy.

Dostępność: 43 W magazynie

MotoSafe Tour: idealne zatyczki do uszu na wycieczki, wakacje i drogi. Zatyczki do uszu MotoSafe redukują szkodliwy hałas bez poczucia odcięcia od otoczenia. Ruch uliczny, system nawigacji, interkom i motocykl są nadal doskonale słyszalne dzięki innowacyjnym filtrom AlpineAcousticFilters™. Ten specjalny turystyczny wariant zatyczek do uszu MotoSafe oferuje wysoką wartość redukcji hałasu 17 dB (SNR) i chroni słuch podczas jazdy. Ten zestaw zawiera dwa zestawy zatyczek do uszu i butelkę Alpine Clean (5 ml).