• -4 600,00 zł
  • Nowy
    Rower elektryczny E-bike GHOST E-TERU B UNIVERSAL
    Rower elektryczny E-bike GHOST E-TERU B UNIVERSAL
    Rower elektryczny E-bike GHOST E-TERU B UNIVERSAL
    Rower elektryczny E-bike GHOST E-TERU B UNIVERSAL
    Rower elektryczny E-bike GHOST E-TERU B UNIVERSAL
    Rower elektryczny E-bike GHOST E-TERU B UNIVERSAL
    Rower elektryczny E-bike GHOST E-TERU B UNIVERSAL
    Rower elektryczny E-bike GHOST E-TERU B UNIVERSAL
Rower elektryczny E-bike GHOST E-TERU B UNIVERSAL
Rower elektryczny E-bike GHOST E-TERU B UNIVERSAL Rower elektryczny E-bike GHOST E-TERU B UNIVERSAL Rower elektryczny E-bike GHOST E-TERU B UNIVERSAL Rower elektryczny E-bike GHOST E-TERU B UNIVERSAL Rower elektryczny E-bike GHOST E-TERU B UNIVERSAL Rower elektryczny E-bike GHOST E-TERU B UNIVERSAL Rower elektryczny E-bike GHOST E-TERU B UNIVERSAL Rower elektryczny E-bike GHOST E-TERU B UNIVERSAL

Rower elektryczny E-bike GHOST E-TERU B UNIVERSAL

14 999,00 zł
10 399,00 zł Zniżka 4 600,00 zł

Solidny, mocny i nowoczesny rower górski typu hardtail z silnikiem Bosch Smart System to doskonały wybór dla każdego miłośnika górskich przygód. Model E-TERU bazuje na stabilnej ramie e-MTB ze zintegrowaną baterią o pojemności 625Wh, co czyni go niezawodnym towarzyszem zarówno na trudnych szlakach, jak i podczas codziennych przejażdżek.

31ET1018
Rozmiar : XS
Ilość
Add to wishlist
Ostatnie sztuki w magazynie

Solidny, mocny i nowoczesny rower górski E-TERU

Idealny wybór dla wymagających rowerzystów

Solidny, mocny i nowoczesny rower górski typu hardtail z silnikiem Bosch Smart System to doskonały wybór dla każdego miłośnika górskich przygód. Model E-TERU bazuje na stabilnej ramie e-MTB ze zintegrowaną baterią o pojemności 625Wh, co czyni go niezawodnym towarzyszem zarówno na trudnych szlakach, jak i podczas codziennych przejażdżek.

Wytrzymała i stabilna konstrukcja

Rower E-TERU wyposażony jest w ramę E-TERU AL, która zapewnia stabilność i wytrzymałość nawet w najbardziej wymagających warunkach. Widelec SR Suntour XCM34 Boost DS o skoku 120 mm pozwala na komfortową jazdę w średnio trudnym, górskim terenie.

Mocny silnik Bosch Performance CX Smart System

Ten model korzysta z najnowszego i najmocniejszego silnika Bosch Performance CX Smart System o mocy 250W i momencie obrotowym 85Nm. Dzięki temu silnikowi rower osiąga prędkość do 25 km/h, zapewniając płynność i dynamikę jazdy, które zadowolą każdego entuzjastę sportowych wyzwań.

Niezawodne komponenty Shimano

Rower E-TERU wyposażony jest w komponenty Shimano z 10-biegowej grupy Deore, które gwarantują niezawodność i precyzyjne działanie. Dźwignia zmiany biegów Shimano Deore SL-M4100 oraz przerzutka tylna Shimano Deore RD-M4120-10-S umożliwiają płynne i szybkie zmiany biegów, co jest kluczowe na trudnych trasach.

Bezpieczeństwo i kontrola

Bezpieczeństwo zapewniają mocne hamulce Shimano BR-MT420 180 mm Disc wraz z tarczami Shimano SM-RT64 180 mm, które oferują skuteczne hamowanie w każdych warunkach. Dodatkowo rower posiada oświetlenie przednie i tylne, co zwiększa widoczność i bezpieczeństwo podczas jazdy po zmroku.

Praktyczne wyposażenie

Model E-TERU jest również wyposażony w błotniki, bagażnik oraz oświetlenie, co czyni go idealnym wyborem na codzienne dojazdy oraz długie weekendowe wycieczki. Błotniki chronią przed błotem i wodą, bagażnik umożliwia przewożenie zakupów czy bagażu, a oświetlenie zwiększa bezpieczeństwo jazdy po zmroku.

Dane techniczne

Rama: E-TERU AL
Widelec: SR Suntour XCM34 Boost DS 120 mm
Silnik: Bosch Performance CX Smart System, 250W, 25km/h, 85Nm
Moment obrotowy silnika: 85
Wyświetlacz: Bosch LED Remote
Bateria: Bosch Power Tube 625 Wh
Pojemność baterii: 625 Wh
Ładowarka: Bosch Charger 4 Ah
Dźwignia zmiany biegów / hamulców: Shimano Deore SL-M4100
Dźwignia hamulca: Shimano BL-M4100
Hamulce: Shimano BR-MT420 180 mm Disc
Tarcza: Shimano SM-RT64 180 mm
Łańcuch: KMC e10
Opona przednia: Schwalbe Smart Sam 2.35 (XS-S 27,5"; M-XL 29")
Opona tylna: Schwalbe Smart Sam 2.35 (XS-S 27,5"; M-XL 29")
Obręcz przednia: Schürmann Yak Disc 25
Obręcz tylna: Schürmann Yak Disc 25
Kierownica: Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm 720/20 (XS/S) 740/27 (M-XL)
Chwyty: MTB Grip
Mostek: Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm
Stery: Feimin H856 + Acros Blocklock
Siodło: Selle Royal Vivo
Pedały: VPE-527
Korba: Miranda Virage 38T
Kaseta: Shimano Deore CS-M4100 11-42
Przerzutka tylna: Shimano Deore RD-M4120-10-S
Szprychy: Sapim
Piasta przednia: Shimano HB-MT400-B 15x110 mm
Piasta tylna: Shimano FH-MT400-B 12x148 mm
Rozmiar kół: 27,5" (XXS-S) / 29" (M-XL)
Ilość biegów: 10


Geometria

Rozmiar ramyXS / 27,5"S / 27,5"M / 29"L / 29"XL / 29"
Rozmiar kół27.527.5292929
Wzrost rowerzysty (cm)156 - 160164 - 168176 - 180184 - 188192 - 197.2
Długość rury podsiodłowej (mm)380400450500550
Długość górnej rury (mm)605610620635658
Długość główki ramy (mm)140140140155170
Kąt nachylenia rury podsiodłowej (stopień)7474747474
Kąt główki ramy (stopień)6868686868
Wysokość ramy (stack) (mm)661656656670684
Wysięg ramy (reach) (mm)415422432443462
Opuszczenie BB (mm)6560606060
Rozstaw osi (mm)11641171118111981223

Opis

Pojemność baterii
625 Wh
Płeć
Unisex
Ilość biegów
10
Rozmiar kół
29 / 27,5+
Skok zawieszenia przód
120 mm
Materiał ramy
Aluminium
Silnik
Bosch Performance CX Smart System, 250W, 25km/h, 85Nm51

Na razie brak opinii klientów.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Rower Elektryczny E-BIKE HAIBIKE TREKKING 9 Antracytowy
  • -6 199,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Rower Elektryczny E-BIKE HAIBIKE TREKKING 9 Antracytowy

19 699,00 zł 13 500,00 zł -6 199,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Ciesz się maksymalnym komfortem jazdy dzięki rowerowi Haibike Trekking 9. Doskonały wybór zarówno na codzienne dojazdy, jak i długie wycieczki. Solidna konstrukcja, wydajny silnik i komfortowa geometria sprawiają, że każda podróż staje się przyjemnością.

Rower elektryczny E-BIKE GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL
  • -6 400,00 zł
  • W magazynie

Rower elektryczny E-BIKE GHOST E-ASX 160 UNIVERSAL

23 299,00 zł 16 899,00 zł -6 400,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Ghost E-ASX Universal to idealny wybór dla wszystkich, niezależnie od poziomu umiejętności czy stylu jazdy. Wyposażony w zaawansowany silnik, potężną baterię i niezawodne zawieszenie, ten rower elektryczny zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy na każdym rodzaju terenu. Odkryj prawdziwą moc Ghost E-ASX Universal.

Rower elektryczny e-bike...
  • -7 000,00 zł
  • W magazynie

Rower elektryczny e-bike HAIBIKE ALLTRAIL 9 27.5

22 899,00 zł 15 899,00 zł -7 000,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

ALLTRAIL 9 to zaawansowany elektryczny rower górski z pełnym zawieszeniem, zaprojektowany, aby sprostać wyzwaniom najbardziej wymagających szlaków. Dzięki połączeniu innowacyjnych technologii, wysokiej jakości komponentów oraz silnika elektrycznego, ten rower oferuje niezrównaną wydajność i komfort jazdy.

Rower elektryczny HAIBIKE ALLTRAIL 3 MTB Fully black titan - matt
  • -3 900,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Rower elektryczny HAIBIKE ALLTRAIL 3 MTB Fully black titan - matt

18 899,00 zł 14 999,00 zł -3 900,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Szukasz elektrycznego roweru z pełnym zawieszeniem, oferującego doskonałą przyczepność na podjazdach oraz zwinność i żwawość podczas zjazdów? Jeśli tak, to nasz model ALLTRAIL 3 z kołami różnej wielkości idealnie się dla Ciebie nadaje! Przednie koło o średnicy 29 cali zapewnia płynną jazdę, zaś ostre zakręty pokonasz z łatwością dzięki tylnemu kołu o średnicy 27,5 cala. Dzięki tylnej przerzutce Shimano Deore XT z 10 biegami zawsze znajdziesz właściwe przełożenie nawet w szybko zmieniającym się terenie. Z kolei nowy silnik Yamaha PW-S2 generujący 75 Nm momentu obrotowego wesprze Cię wszędzie tam, gdzie zaczyna Ci brakować już sił. Widelec z amortyzatorami SR Suntour o skoku 140 mm oferuje nie tylko wygodę, ale także możliwość pokonywania bardziej wymagających zjazdów.

Dostępność: 1 W magazynie

Stabilny jak elektryczny rower górski i wygodny jak rower miejski – oto idealne połączenie, które oferuje nasz najnowszy model E-TERU w wersji EQ. Dzięki zastosowaniu praktycznych błotników, bagażnika oraz szerokich opon i amortyzowanego widelca, ten e-rower spełni oczekiwania zarówno miłośników miejskich przejażdżek, jak i entuzjastów terenowych wypraw.

Rower elektryczny E-Bike LAPIERRE OVERVOLT AM 7.7 BOSCH 750WH
  • -7 600,00 zł
  • W magazynie

Rower elektryczny E-Bike LAPIERRE OVERVOLT AM 7.7 BOSCH 750WH

29 099,00 zł 21 499,00 zł -7 600,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Lapierre Overvolt AM to prawdziwy przełom w kategorii elektrycznych rowerów górskich. Połączenie zaawansowanych technologii, jak silnik Bosch Performance Line CX i osprzęt SRAM Eagle, z doskonałą ergonomią i designem, sprawia, że jest to jeden z najbardziej pożądanych modeli na rynku. 

Rower elektryczny trekkingowy HAIBIKE ADVENTR FS 9
  • -4 000,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Rower elektryczny trekkingowy HAIBIKE ADVENTR FS 9

25 999,00 zł 21 999,00 zł -4 000,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Haibike Adventr FS 9 to zaawansowany rower elektryczny, zapewniający niesamowite doznania podczas jazdy w każdym terenie. Wyposażony w mocny silnik, umożliwiający bezproblemowe pokonywanie nawet najtrudniejszych tras górskich. Dzięki pełnemu zawieszeniu oraz precyzyjnemu systemowi hamulcowemu, jazda jest płynna i bezpieczna. Dodatkowo, elegancko zintegrowany akumulator i nowoczesny design sprawiają, że ten rower elektryczny wyróżnia się zarówno wyglądem, jak i wydajnością. Z Haibike Adventr FS 9 każda wyprawa staje się niezapomnianym przeżyciem!

Rower elektryczny E-bike LAPIERRE OVERVOLT TR 5.6
  • -10 799,00 zł
  • W magazynie

Rower elektryczny E-bike LAPIERRE OVERVOLT TR 5.6

24 699,00 zł 13 900,00 zł -10 799,00 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Rower elektryczny Lapierre Overvolt TR 5.6 idealnie dopasowuje się do różnorodnych potrzeb i stylów jazdy, dostarczając niesamowitych wrażeń i satysfakcji z każdej przebytej trasy. Sprawdź, jak daleko możesz zajechać, czerpiąc radość z każdego kilometra dzięki wyjątkowej technologii Lapierre.

Rower elektryczny Ghost...
  • Wyprzedaż!
  • -4 300,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Rower elektryczny Ghost E-Teru B Essential

12 299,00 zł 7 999,00 zł -4 300,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Szukasz solidnego e-roweru do codziennego użytku, ale również chciałbyś wybrać się na wycieczki w teren w weekend? W takim razie E-Teru B Essential jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Silnik Bosch zapewnia, że nie musisz obawiać się stromych wzgórz, a widelec amortyzujący niweluje strach przed wybojami i korzeniami. Uniwersalnie użyteczny e-mtb w doskonałej cenie.

Rower elektryczny E-Bike LAPIERRE OVERVOLT HT 8.6 MIX
  • -8 600,00 zł
  • W magazynie

Rower elektryczny E-Bike LAPIERRE OVERVOLT HT 8.6 MIX

16 599,00 zł 7 999,00 zł -8 600,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Lapierre Overvolt to nowoczesny rower elektryczny wyposażony w najnowszą technologię, idealny dla osób szukających niezawodnego i wydajnego środka transportu do eksploracji terenów miejskich i górskich. Zaprojektowany z myślą o maksymalnej wydajności i komforcie, ten model stanowi doskonałą kombinację nowoczesnych technologii i trwałości.

Rower Elektryczny HAIBIKE ALLTRAIL 4 27.5 MATT GREEN METAL GOLD BLACK
  • -6 700,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Rower Elektryczny HAIBIKE ALLTRAIL 4 27.5 MATT GREEN METAL GOLD BLACK powystawowy

19 699,00 zł 12 999,00 zł -6 700,00 zł
Dodaj do koszyka
Dostępność: Out of stock

Odkryj wolność i przygodę z Haibike Alltrail 4! Ten elektryczny rower górski z silnikiem Yamaha i baterią 630 Wh zapewnia mocne wsparcie i imponujący zasięg. Idealny na górskie szlaki i codzienne dojazdy, oferuje doskonałą kontrolę i komfort dzięki zawieszeniu SR Suntour i przekładni Shimano Deore. Wybierz Haibike Alltrail 4 i przemierzaj nowe trasy!