ProX Tłok kompletny KX450F '13-14/KX450F '16-18 12.5:1 (95.98mm) (OEM: 13001-0736)
local_shipping Darmowa Dostawa
01.4413.B
Ilość
Add to wishlist
Obecnie brak na stanie
Kalkulator kredytowy
Specyfikacja:
  • Średnica otworu (standard): 96.00mm
  • Rozmiar tłoka: 95.98mm
  • Współczynnik kompresji: 12.5:1
  • Łączna wysokość: 39.00mm
  • Wymiar otworu tuleji główki korbowodu na sworzeń tłokowy: 19.00mm
  • Wysoko kompresja: 14.00mm
  • Odstęp między jarzmami sworznia: 19.50mm
  • Rodzaj główki tłoka: Płaski
  • Dodatkowe informacje: 4 Valve Pockets, Forged Piston
  • Kod Odpowiednika OEM: 13001-0736
  • Kraj Pochodzenia: USA
  • GTIN: 00193564278340
  • Nr części pierścienia tłokowego: 02.3408
  • Piston Pin Part #: 04.1945
  • Circlip Part #: 05.1912
Zastosowanie:
MarkaModelRocznik odRocznik do
KawasakiKX 450 F20132014
KawasakiKX 450 F20162018
Opis
Średnica otworu (standard)
96.00mm
Otwór aktualny
96.00mm
Współczynnik kompresji
12.5
Kraj Pochodzenia
USA
Wysoko kompresja
14.00mm
Rodzaj główki tłoka
Płaski
Wymiar otworu tuleji główki korbowodu na sworzeń tłokowy
19.00mm
Łączna wysokość
39.00mm
Boss Space In
19.50mm
Kod Odpowiednika OEM
Rozmiar tłoka
95.98mm