ProX Tłok kompletny RM85 '02-20 (47.95mm) (OEM: 12110-03B20-0F0)
local_shipping Darmowa Dostawa
01.3122.B
Ilość
Add to wishlist
Towar dostępny!
Specyfikacja:
  • Średnica otworu (standard): 48.00mm
  • Rozmiar tłoka: 47.95mm
  • Łączna wysokość: 53.00mm
  • Wymiar otworu tuleji główki korbowodu na sworzeń tłokowy: 14.00mm
  • Wysoko kompresja: 20.00mm
  • Zamek pierścienia tłokowego (E): 0.00mm
  • Odstęp między jarzmami sworznia: 16.75mm
  • Rodzaj główki tłoka: Kopuła
  • Powłoka: Mos2 Skirt Coating
  • Dodatkowe informacje: Cast Piston
  • Kod Odpowiednika OEM: 12110-03B20-0F0
  • Kraj Pochodzenia: Japan
  • GTIN: 00193564276346
  • Nr części pierścienia tłokowego: 02.3122
  • Piston Pin Part #: 04.1441
  • Circlip Part #: 05.1410C
Zastosowanie:
MarkaModelRocznik odRocznik do
SuzukiRM 8520022023
Opis
Średnica otworu (standard)
48.00mm
Otwór aktualny
48.00mm
Kraj Pochodzenia
Japonia
Wysoko kompresja
20.00mm
Rodzaj główki tłoka
Kopuła
Wymiar otworu tuleji główki korbowodu na sworzeń tłokowy
14.00mm
Łączna wysokość
53.00mm
Boss Space In
16.75mm
Kod Odpowiednika OEM
12110-03B20-0F0
Rozmiar tłoka
47.95mm