ProX Zębatka Napędowa Tylna Stalowa KTM85/105SX '03-22 -46T-
local_shipping Darmowa Dostawa
07.RS61003R-46
Ilość
Add to wishlist
Towar dostępny!
Specyfikacja:
  • Średnica wewnętrzna: 110.00mm
  • Number of Holes: 4
  • Hole Diameter: 8.50mm
  • Pitch: 132.00mm