Tłumik Akrapovic Slip-On Honda NT1100 - S-H11SO3-HGIT
local_shipping Darmowa Dostawa
S-H11SO3-HGIT
Ilość
Add to wishlist
na zamówienie - 5 dni
Akrapovič Slip-On Line (Titanium) dla Honda NT1100 (2022-2025)
Kluczowe cechy produktu:
  • Wydajność: Zwiększenie mocy o 1,1 kW (1,5 KM) przy 4 200 obr./min oraz momentu obrotowego o 3,7 Nm przy 4 400 obr./min w porównaniu do standardowego układu wydechowego.
Specyfikacja techniczna:
  • Model: Slip-On Line (Titanium)
  • Numer katalogowy: S-H11SO3-HGIT
  • Materiał: Tytan z końcówką z włókna węglowego
  • Waga: 3,9 kg (oszczędność 1,5 kg w porównaniu do standardowego systemu)
  • Homologacja: EC/ECE
  • Kompatybilność: Honda NT1100 (2022-2025)
Korzyści z wyboru wydechu Akrapovič:
  • Optymalizacja osiągów: Zwiększenie mocy i momentu obrotowego dla lepszej dynamiki jazdy.
  • Legalność: Homologacja EC/ECE zapewnia zgodność z przepisami drogowymi w wielu krajach.
Na razie brak opinii klientów.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Dostępność: Out of stock
IXIL Tłumik YAMAHA TÉNÉRÉ...
  • W magazynie
  • Darmowa dostawa
Dostępność: 1 W magazynie