Tłumik IXIL BENELLI TRK 702 / X (PA8 PC4)  typ MXT SLIP ON - MEGA XTREM TRAIL (Homologacja)

Tłumik IXIL BENELLI TRK 702 / X (PA8 PC4) typ MXT SLIP ON - MEGA XTREM TRAIL (Homologacja)

1 529,00 zł
local_shipping Darmowa Dostawa
Stożkowy tłumik wykonany ze stali nierdzewnej AISI304 o satynowym, matowym wykończeniu. Końcówka stożkowa wykonana z żywicy epoksydowej wzmocnionej włóknem węglowym, odporną na wysoką temperaturę, o błyszczącym wykończeniu.
EB5031SS
8435467531316
Ilość
Add to wishlist
na zamówienie - 21 dni

Kształt: Sześciokątny owal 175x115 mm

Długość: 540 mm

Waga: 4920 g

Logo: Znakowanie laserowe

Materiał obudowy: Inox AISI304

Wykończenie obudowy: Matowe polerowane

Materiał wyjściowy: Aluminium

Wykończenie wyjściowe: Malowane na czarno

Podstawka centralna: Kompatybilna

Zatwierdzenie CE: Tak

OEM Sakwy: Tak

Pasują do:

BENELLI TRK 702 / X (PA8 PC4)

Opis

GPSR_Producent
Ixil Silencers Talleres VIC, S.A. Adres: Ciudad de Asuncion, 50bis 08-030 Barcelona Kontakt: ixil@ixil.com
GPSR_Importer_Podmiot_odpowiedzialny
RIDER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres: Kosocicka 39 30-694 Kraków Polska Kontakt: biuro@rider.com.pl

Na razie brak opinii klientów.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dostępność: Out of stock

Sportowy tłumik IXIL 2RB Dual Race Xtrem Black to wysokiej klasy układ wydechowy typu slip-on dedykowany do Kawasaki Z H2 / SE 2020-2026 (ZRT00K / ZRT00P). Wykonany z odpornej na korozję stali Inox AISI304 z czarnym, lakierowanym wykończeniem, oferuje nie tylko agresywniejszy dźwięk i sportowy wygląd, ale również redukcję masy i doskonałą jakość wykonania. Dane techniczne: długość ~230 mm, waga ~1100 g × 2, laserowo grawerowane logo.

Dostępność: Out of stock

Sportowy tłumik IXIL RC3B Slip-On Sport Xtrem Black to wysokiej jakości końcówka wydechu dedykowana do motocykla QJ Motor SRK 400. Tłumik wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej AISI304 z czarnym, matowym wykończeniem, które podkreśla sportowy charakter motocykla. Okrągła konstrukcja z charakterystyczną końcówką z kratką w stylu MotoGP zapewnia bardziej agresywny wygląd i dynamiczne brzmienie. System slip-on umożliwia szybki montaż w miejsce seryjnego tłumika bez konieczności ingerencji w fabryczny układ wydechowy.