Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj

Lista produktów marki IXIL

Założona w 1955 roku, marka IXIL obecnie jest reprezentowana na 5 kontynentach przez ponad 40 importerów. Jako firma rodzinna, obecnie prowadzona przez drugie pokolenie, IXIL ma swoją siedzibę w sercu Barcelony.

IXIL wykorzystuje najnowocześniejsze technologie we wszystkich swoich procesach rozwoju i produkcji. Nic więc dziwnego, że marka cieszy się zaufaniem różnych serii wyścigowych, wspierając drużyny klasy światowej. Pozwala to na testowanie najnowszych materiałów i technologii, aby spełniać najwyższe standardy jakości.

Portfolio marki IXIL obejmuje główną markę IXIL, a także marki IXRACE®, Takkoni i IRONHEAD. Paaschburg & Wunderlich GmbH jest generalnym importerem wszystkich marek IXIL w Niemczech.

IXRACE®

oferuje nowo zaprojektowane systemy wydechowe ze stali nierdzewnej dla wymagających motocyklistów. Nowoczesny i kompaktowy design tłumików IXRACE® podkreśla sportowy charakter szczególnie nowszych modeli motocykli i nadaje im wyjątkową wydajność. Tłumiki dostępne są w czarnej malowanej stali nierdzewnej i szczotkowanej stali nierdzewnej. Szczególnym atutem jest możliwość indywidualnego obracania końcówek. Dla niektórych modeli oferujemy kompletne końcówki wraz z łokciami. Naturalnie badane i zatwierdzone.

IRONHEAD

Więcej nie jest możliwe – pozwól sobie na coś wyjątkowego. Ta wysokiej jakości kompletna instalacja od IXIL dostarcza rytm dla Twojego motocykla. Głęboki, mocny, pełen życia i bogaty dźwięk wydobywający się z obszernego wnętrza ze stali nierdzewnej tłumików nie tylko buduje wrażenie mocy, ale również wydobywa najwyższą możliwą wydajność z silnika. Akustyczne i wizualne udoskonalenie motocykla dostępne jest dla wielu klasycznych motocykli i motocykli customowych. Dla prostych roadsterów, modnych scramblerów czy ciężkich modeli Harley-Davidson. Wygrawerowane loga wyróżniają się na czarno malowanych lub chromowanych zewnętrznych okładzinach w szczególnie elegancki i kontrastowy sposób. Wszystkie tłumiki IXIL dostarczane są jako zamienne tłumiki „Bolt On” lub „Slip On”. Wszystkie niezbędne części montażowe są dołączone do zestawu.

IRONHEAD jest linią produktów premium dla klasyków i motocykli customowych hiszpańskiej marki IXIL. Od rozwoju produktu opartego na CAD po w pełni skomputeryzowany proces produkcyjny, tradycyjna firma gwarantuje najwyższą jakość w bardzo atrakcyjnych cenach.

IXIL

Wszystkie końcowe tłumiki IXIL łączy wysokiej jakości wykonanie z wnętrzem ze stali nierdzewnej.

Połączone z dostępnymi zewnętrznymi okładzinami w czarno malowanej stali nierdzewnej i szczotkowanej stali nierdzewnej, otrzymujesz tłumik o wysokim poziomie estetycznym i technicznym. Wszystkie tłumiki IXIL dostarczane są jako zamienne „Bolt On” lub „Slip On” i to dla wszystkich bieżących modeli motocykli oraz dla klasycznych starszych modeli. Dla niektórych modeli IXIL oferuje kompletne tłumiki wraz z kolektorami. Oczywiście wszystkie niezbędne części montażowe są dołączone do zestawu. Super wygląd i głęboki, nasycony dźwięk oraz prosta instalacja spełniają wszystkie życzenia klientów. Naturalnie badane i zatwierdzone.

TAKKONI

oznacza sprawdzoną technologię i sportowy design, co dotyczy również motocykli, dla których na rynku nie są dostępne zamienne tłumiki. TAKKONI przekonuje doskonałym stosunkiem ceny do jakości, najwyższą jakością i bogatym dźwiękiem połączonym z łatwym montażem. Tłumiki ze stali nierdzewnej dostarczane są z powierzchnią szczotkowaną lub malowaną na czarno wraz ze wszystkimi niezbędnymi mocowaniami. Wszystkie tłumiki TAKKONI dostarczane są jako zamienne tłumiki „Bolt On” lub „Slip On”. Dla niektórych modeli oferowane są kompletne tłumiki wraz z łokciem. Naturalnie badane i zatwierdzone.