Witaj na MOTOAKCESORIA.COM | Darmowa wysyłka powyżej 45 zł

Tłumik IXIL SOVE HEXOVAL XTREM EVOLUTION to nowy wymiar jazdy. Ten wyjątkowy wydech łączy w sobie zaawansowaną technologię i wyjątkowy design, oferując nie tylko lepszą wydajność, ale także niepowtarzalny styl. Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej AISI 304. Końcówka wydechu z aluminium pokryta matowym czarnym lakierem odpornym na wysokie temperatury. Ten wydech jest nie tylko trwały, ale także oferuje wyjątkowy design. Specjalnie zaprojektowany system wewnętrznych komór gwarantuje równą pracę silnika i wpływa na obniżenie poziomu hałasu. Polecany w szczególności do jazdy turystycznej oraz miejskiej. Tłumik emituje głęboki i basowy dźwięk.
Tłumik wykonany z nierdzewnej stali AISI304 o satynowym wykończeniu polerowanym. Asymetryczna i stożkowa końcówka, wykonana z aluminium z wysokotemperaturowym czarnym lakierem.
Wykończenie: Poler matowy
Materiał: Stal nierdzewna AISI304
Kształt: Sześciokątny owal 130x100mm
Długość: 413mm
Waga: 3000 Gr
DB-killer: Tak
Homologacja: Tak
PASUJE DO
Kawasaki ZX-10R, od 2004 do 2005
Opis
Na razie brak opinii klientów.
IXRACE BC6004SBC Desert Black to homologowany tłumik wydechowy przeznaczony do Honda XL Transalp 750 2025 (RD17). Czarna wersja „Desert Black” podkreśla agresywny styl motocykla, oferując głębsze, bardziej sportowe brzmienie przy zachowaniu homologacji drogowej — idealny wybór dla podróżników i miłośników dynamicznej jazdy.
IXRACE AT4225S MK2 Series INOX to homologowany tłumik wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 304, dedykowany do Triumph Speed 400, SCR 400 X i SCR 400 XC (T010 / T0B0). Sportowy design, głębsze brzmienie i nowoczesny wygląd podkreślają charakter motocykla, jednocześnie spełniając normy homologacyjne EURO5+. Idealny wybór dla miłośników dynamicznej jazdy.

