ALPINE zatyczki/stopery do uszu MotoSafe Tour

ALPINE zatyczki/stopery do uszu MotoSafe Tour

69,00 zł

MotoSafe Tour: idealne zatyczki do uszu na wycieczki, wakacje i drogi. Zatyczki do uszu MotoSafe redukują szkodliwy hałas bez poczucia odcięcia od otoczenia. Ruch uliczny, system nawigacji, interkom i motocykl są nadal doskonale słyszalne dzięki innowacyjnym filtrom AlpineAcousticFilters™. Ten specjalny turystyczny wariant zatyczek do uszu MotoSafe oferuje wysoką wartość redukcji hałasu 17 dB (SNR) i chroni słuch podczas jazdy. Ten zestaw zawiera dwa zestawy zatyczek do uszu i butelkę Alpine Clean (5 ml).

111.23.110
8717154024913
Ilość
Add to wishlist
dostępny - wysyłka w 24h

Zatyczki do uszu numer 1 do relaksującej jazdy motocyklem

Zatyczki do uszu MotoSafe Tour są idealnie dopasowane dzięki trwałemu i elastycznemu materiałowi AlpineThermoShape™ (ATS). Dzięki ciepłu ucha miękki materiał dopasowuje się do kształtu kanału słuchowego. ATS nie zawiera silikonu, więc zatyczki nie pocą się, nie swędzą ani nie podrażniają. Zatyczki MotoSafe są jedynymi na rynku z miękkimi filtrami, dzięki czemu można je wygodnie nosić nawet pod kaskiem. Można je z łatwością nosić przez cały dzień.

  • Redukują szkodliwy hałas i zapobiegają zmęczeniu
  • Miękki materiał zapewnia najwyższy komfort noszenia
  • Łatwe do usunięcia i mogą być noszone ponad 100 razy

Unikalny materiał zapewniający najwyższy komfort

Jazda na motocyklu to przede wszystkim przyjemność. Niestety, wielu motocyklistów doświadcza irytującego dzwonienia w uszach i uczucia wyczerpania po długiej jeździe. Jest to spowodowane bardzo wysokim poziomem hałasu powodowanym przez wiatr pod kaskiem. Firma Alpine zaprojektowała specjalne zatyczki do uszu z filtrem dla motocyklistów. Alpine MotoSafe Tour pozwala na jazdę swojego życia.

Tabela tłumienia MotoSafe Tour

Częstotliwość Hz631252505001000200040008000
Średnia wartość redukcji hałasu dB10.312.212.713.217.127.122.718.9
Odchylenie standardowe dB3.75.12.92.73.43.34.22.8
Oczekiwana wartość redukcji hałasu dB (APV)6.67.19.810.513.723.818.516.1

Które zatyczki do uszu MotoSafe są odpowiednie w mojej sytuacji?

Zatyczki do uszu Alpine MotoSafe Race zapewniają wysoką redukcję hałasu, dzięki czemu idealnie nadają się na autostrady, tory i do jazdy w otwartym kasku. Chcesz używać zatyczek do uszu podczas wycieczek lub wakacji? Wybierz MotoSafe Tour Alpine, które zapewniają średnią redukcję hałasu. Jeśli chcesz wybrać między średnią lub wysoką redukcją hałasu w zależności od sytuacji, Alpine MotoSafe Pro składa się z dwóch kompletnych zestawów motocyklowych zatyczek do uszu: jednego zestawu MotoSafe Tour i jednego zestawu MotoSafe Race.

Okres użytkowania i czyszczenie

Alpine MotoSafe Tour można czyścić ciepłą wodą i mydłem lub sprayem Alpine Clean dołączonym do opakowania. Prawidłowe czyszczenie i konserwacja zatyczek do uszu pozwala wydłużyć ich żywotność.

Praktyczne etui podróżne

Zatyczki do uszu Alpine MotoSafe można przechowywać w praktycznym etui podróżnym dołączonym do zestawu. Zawieś etui na breloczku do kluczy, aby zawsze mieć je przy sobie.

Na razie brak opinii klientów.

Zobacz także

Dostępność: Out of stock

MotoSafe Race: idealne zatyczki do uszu do jazdy po autostradach, torze lub w otwartym kasku. Zatyczki do uszu MotoSafe redukują szkodliwy hałas bez poczucia odcięcia od otoczenia. Ruch uliczny, system nawigacji, interkom i motocykl są nadal doskonale słyszalne dzięki innowacyjnym filtrom AlpineAcousticFilters™. Ten specjalny wyścigowy wariant zatyczek do uszu MotoSafe oferuje wysoką wartość redukcji hałasu 20 dB (SNR) i chroni słuch podczas jazdy.

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Dostępność: 207 W magazynie

Alpine MotoSafe Pro składa się z dwóch kompletnych zestawów motocyklowych zatyczek do uszu: jednego zestawu MotoSafe Tour i jednego zestawu MotoSafe Race. MotoSafe Race: idealne zatyczki do uszu do jazdy po autostradach, torze lub w otwartym kasku. MotoSafe Tour: idealne zatyczki do uszu do jazdy na wycieczkach, wakacjach i drogach. Zatyczki do uszu MotoSafe redukują szkodliwy hałas bez poczucia odcięcia od otoczenia. Ruch uliczny, system nawigacji, interkom i motocykl są nadal doskonale słyszalne dzięki innowacyjnym filtrom AlpineAcousticFilters™. Ten zestaw zawiera dwa zestawy zatyczek do uszu i butelkę Alpine Clean (5 ml).

ALPINE Spray do uszu 50ml

39,90 zł
Dostępność: Out of stock

Alpine Spray do uszu umożliwia dokładne czyszczenie uszu w domu. Spray do uszu ma specjalny skład z aktywnym składnikiem Polysorbaat 80 i rumiankiem. Polysorbate 80 eliminuje woskowinę uszną skuteczniej niż tradycyjne roztwory soli fizjologicznej, a dodatek rumianku zapewnia ukojenie skóry w przewodzie słuchowym i samym uchu. Specjalna głowica rozpylająca ułatwia stosowanie, zapewniając jednocześnie brak nacisku na błonę bębenkową.

Dostępność: 25 W magazynie

MotoSafe® Race MotoGP™ to idealne zatyczki do uszu na autostradę, tor lub do jazdę w otwartym kasku. Zatyczki do uszu MotoSafe® tłumią szkodliwe dźwięki bez tworzenia poczucia izolacji. Ruch drogowy, nawigacja, interkom i sam motocykl pozostają wystarczająco słyszalne dzięki innowacyjnym filtrom AlpineAcousticFilters™. Alpine MotoSafe® jest dostępny w różnych wersjach z ochroną dostosowaną do zastosowania. Na przykład wyścigi torowe wymagają większej ochrony niż jazda turystyczna. Ta specjalna edycja zatyczek do uszu MotoGP ™ zapewni bezpieczeństwo uszu podczas jazdy!

Dostępność: Out of stock

Zatyczki do uszu Plug&Go są wykonane z miękkiego, wygodnego materiału i dlatego nadają się do noszenia podczas snu, nauki, słuchania lub tworzenia muzyki, jazdy motocyklem, w pracy lub podczas prac domowych. Plug&Go to łatwy i niedrogi sposób na ochronę słuchu. Piankowe zatyczki do uszu Plug&Go Alpine zapewniają wysoki komfort noszenia i mają przyjazną dla użytkownika zaokrągloną końcówkę, powłokę zapobiegającą podrażnieniom i przyjemne dopasowanie, dzięki czemu są odpowiednie dla każdego ucha. Opakowanie zawiera pięć par zatyczek do uszu oraz etui podróżne do bezpiecznego i higienicznego przechowywania zatyczek. Etui podróżnego można również używać jako breloczka do kluczy, dzięki czemu zatyczki do uszu są zawsze pod ręką.

Dostępność: 95 W magazynie

MotoSafe Race: idealne zatyczki do uszu do jazdy po autostradach, torze lub w otwartym kasku. Zatyczki do uszu MotoSafe redukują szkodliwy hałas bez poczucia odcięcia od otoczenia. Ruch uliczny, system nawigacji, interkom i motocykl są nadal doskonale słyszalne dzięki innowacyjnym filtrom AlpineAcousticFilters™. Ten specjalny wyścigowy wariant zatyczek do uszu MotoSafe oferuje wysoką wartość redukcji hałasu 20 dB (SNR) i chroni słuch podczas jazdy.

ALPINE Uchwyt do zatyczek

14,99 zł
Dostępność: 13 W magazynie

W przypadku częstego zakładania i zdejmowania zatyczek do uszu Alpine praktyczne może być przymocowanie ich do sznurka. Firma Alpine opracowała użyteczny przewód, który można nabyć oddzielnie.

Sznurek można łatwo przymocować do zatyczek do uszu. Ponieważ przewód jest przymocowany z boku filtra, filtr nie jest zamknięty i nie wpływa na jego wydajność. Przewód jest unikalnym rozwiązaniem Alpine. Cienki, czarny i elastyczny przewód jest elegancki w swojej prostocie i łatwy do przechowywania.

ALPINE Spray czyszczący 25ml

29,99 zł
Dostępność: 19 W magazynie

Alpine Clean to poręczny środek dezynfekujący w sprayu. Można go używać do czyszczenia środków ochrony słuchu, takich jak zatyczki do uszu i nauszniki. Większość bakterii i wirusów ginie w ciągu kilku minut po spryskaniu środka ochrony słuchu preparatem Alpine Clean. Spray dezynfekuje dokładnie, łatwo i szybko. Płyn nie pozostawia śladów, nie klei się i szybko wysycha. Alpine Clean jest dostępny w eleganckim aluminiowym aerozolu.