Chcę wyłączyć wskazówki

Aktualności

ONEDESIGN - naklejki motocyklowe 05.04.2022 news

 

 

 

 

 

Naklejki motocyklowe zostały zaprojektowane tak, by pomóc w lepszej kontroli motocykla zapewniając kierowcy utrzymanie stabilnej pozycji ciała podczas skrętów oraz hamowania jednocześnie zmniejszając uczucie zmęczenia podczas jazdy. Dzięki swej unikalnej budowie i strukturze naklejki OneDesign minimalizują zarazem nadmierne zużywanie się skórzanej odzieży, co może występować w przypadku innych firm stosujących twardszy materiał gripów.

 

 • wypustki zapewniające maksymalną kontrolę i przyczepność
 • dedykowane do konkretnego motocykla, przycinane na wymiar - idealne dopasowanie, jak i uniwersalne -zastosowanie znajdziesz w opisie aukcji.
 • wykonane z wysokiej jakości poliuretanu
 • zapobiegają przesuwaniu się podczas hamowań
 • odciążają ręce na mocnych hamowaniach
 • ułatwiają utrzymywanie właściwej pozycji w dużych pochyleniach
 • zapobiegają rysowaniu się lakieru
 • Niezbędne na torze wyścigowym, bardzo pomocne na drodze
 • stosowanie Naklejek OneDesign zmniejsza zmęczenie spowodowane jazdą
 • zestaw zawiera komplet naklejek na dwie strony
 • w zestawie preparat do montażu
ONEDESIGN Grip Boczny MT10 YAMAHA 2016/2018 czarny Producent ONEDESIGN

Szczegółowe zdjęcie struktury Naszych produktów

ONEDESIGN Grip Boczny MT10 YAMAHA 2016/2018 czarny EAN 8052787633607

Przykładowe zastosowanie na motocyklu

ONEDESIGN corp. to amerykański oddział ESSE Group, firmy założonej we Włoszech w 1970 roku, jako fabryka sitodruku i fabryka druku na gorąco, wyspecjalizowana następnie w najnowocześniejszych technologiach do etykietowania. Firma "ONEDESIGN" to młoda firma, która urodziła się w 2014 r., Specjalizuje się zarówno w druku sitowym, jak i cyfrowym na dowolnym materiale samoprzylepnym.

Dzięki swojemu pochodzeniu ONEDESIGN jest znanym na całym świecie producentem zabezpieczeń kopułkowych do motocykli. Ponadto, dzięki również innowacyjnym technologiom (tj. HDR) ONEDESIGN corp. wprowadza nowe "rewolucyjne" uchwyty i zabezpieczenia projektowe.

ONEDESIGN Grip Boczny MT10 YAMAHA 2016/2018 czarny Numer katalogowy producenta ONEDESIGN HDR
Zatyczki Motocyklowe Alpine MotoGP 03.01.2022 news

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, iż w Naszej ofercie pojawiła się nowość - Zatyczki Motocyklowe Alpine MotoGP!

MotoSafe® Race MotoGP: idealne na autostradę, tor lub do jazdy z otwartym kaskiem, teraz w wydaniu MotoGP! 

Zawartość opakowania:

Dwie uniwersalne limitowane zatyczki do uszu z filtrami akustycznymi, Poręczny pokrowiec podróżny z logo MotoGP, Tuba aplikacyjna Alpine, Smycz z logo MotoGP

LINK DO PRODUKTU

BUSE - od teraz 3 LATA GWARANCJI 04.08.2020 news

Szanowni klienci,

Dzięki ciągłym pracom rozwojowym i nowym przepisom dotyczącym certyfikacji odzieży motocyklowej marka BUSE zapewnia Państwu najwyższą jakość oraz długą żywotność swoich produktów. Aby to podkreślić BUSE zdecydowało się na przedłużenie czasu gwarancji z 24 miesięcy do 36 miesięcy zarówno na produkty marki BUSE jak i ROCC.
Dotyczy to produktów zakupionych po 01 lipca 2020 r.


Obowiązują następujące warunki: Nowe produkty i ich standardowe wyposażenie, które mają wadę wynikającą z wad materiałowych i / lub produkcyjnych w ciągu 3 lat od zakupu, są naprawiane przez BÜSE na ich koszt lub wymieniane na produkt o równoważnej jakości.

Umowa gwarancyjna jest nieważna, jeśli wada wynika z niewłaściwej obsługi, nieprawidłowego montażu produktu i / lub nieprzestrzegania instrukcji użytkowania. Niedotyczy ona również produktów wyprzedażowych oraz z kolekcji wcześniejszej niż kolekcja 2020.

Jeśli naprawa lub wymiana nie jest możliwa z przyczyn ekonomicznych lub innych, BUSE zwróci Państwu równowartość zakupu. Decyzja o istnieniu przyczyn ekonomicznych lub innych, które uniemożliwiają naprawę lub wymianę, leży w gestii BUSE.
 
Okres gwarancji nie ulega przedłużeniu w przypadku wymiany lub naprawy. Wszelkie ustawowe roszczenia gwarancyjne pozostają nienaruszone.

Dowodem gwarancji jest dowód zakupu z datą zakupu. 3-letnia gwarancja rozpoczyna się w dniu wystawienia dowodu zakupu. Kończy się automatycznie po 3 latach i nie podlega przeniesieniu.

Fulbat Fulload 750 - inteligentna ładowarka akumulatorowa 18.12.2019 news

Fulload 750 , to najtańsza ładowarka oferująca w zestawie zestaw kabli, które można na stałe zamontować w motocyklu. Przeznaczona do akumulatorów kwasowo – ołowiowych o pojemnościach do 30 Ah, Zapewnia 3 stopniowy proces ładowania i konserwacji akumulatora z max prądem ładowania 0,75 Ampera. Zabezpieczona przed zwarciami, przeładowaniem i odwrotną polaryzacją. Cena promocyjna 69 zł brutto.

Sprzedaż : Fulbat Fulload 750 w Naszym Sklepie 

Wiecej informacji znajdziecie na stronie producenta: https://fulbat.com/fulload-750/

Zatyczki motocyklowe ALPINE 12.12.2019 news
Szczegóły produktu
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu. Niestety motocykliści często odczuwają irytujący hałas który skutecznie obniża frajdę z jazdy.
Jest to spowodowane dużym/szybkim przepływem wiatru wokół kasku. Przy prędkości 120 km na godzinę głośność wiatru średnio wynosi 98 dB. Oznacza to, że już po 7 minutach ryzykujesz trwałe uszkodzenie słuchu. Łatwiej też się zmęczysz, przez co jesteś mniej skupiony w trasie.
Aby tego uniknąć, Alpine opracowało idealną ochronę słuchu dla wszystkich typów motocyklistów. Lata współpracy z motocyklistami zarówno profesjnolanymi jak i amatorami pozwoliło Alpine na zdobycie ogromengo doświadczenia w zakresie użytkowania wyciszajacych zatyczek do uszu oraz doprowadziły do powstania szeregu profesjonalnych zatyczek do uszu dla wszystkich typów motocyklistów. Zatyczki ALPINE mają bardzo miękkie filtry i unikalny kształt. Dzięki temu są bardzo wygodne pod kaskiem i mają idealne dopasowanie. Dzięki ofercie trzech rodzajów zatyczek Alpine ułatwia korzystanie z wysokiej jakości ochronników słuchu z filtrami i jest łatwiej dostępny dla szerokiej publiczności. Optymalna ochrona zatyczek do uszu MotoSafe® tłumi szkodliwe dźwięki bez poczucia izolacji.
Trasa, nawigacja, intercom i sam motocykl pozostają wystarczająco dobrze słyszalne dzięki innowacyjnemu filtrowi AlpineAcousticFilters™.
Alpine MotoSafe® jest dostępny w różnych wersjach z ochroną dostosowaną do zastosowania. Wyścigi na torze wymagają na przykład większej ochrony niż podczas jazdy turystycznej.
 
- MotoSafe® Tour: idealny na wycieczki, wakacje i na autostradzie.
- MotoSafe® Race: idealny na autostradę, tor lub do jazdy z otwartym kaskiem.
- MotoSafePro®: zawiera pełny zestaw zatyczek do uszu MotoSafe® Tour i Race MotoSafe®. Idealny do różnych zastosowań i samodzielnego wyboru poziomu tłumienia.
 
Unikalne materiały zapewniające najwyższy komfort zatyczek do uszu Alpine MotoSafe® są wykonane z trwałego i elastycznego materiału AlpineThermoShape™.
Dzięki ciepłu ucha miękki materiał dopasowuje się do kanału słuchowego, zapewniając idealne dopasowanie. W połączeniu z miękkimi filtrami zatyczki do uszu idealnie pasują pod kask. Materiał AlpineThermoShape™ nie zawiera silikonu, dzięki czemu zatyczki do uszu nie pocą się, nie swędzą ani nie podrażniają skóry. Można je łatwo nosić przez cały dzień. Wyjątkowa oferta zatyczek do uszu dla motocyklistów
 
Zawartość opakowania MotoSafe® Tour / Race • Dwie uniwersalne zatyczki do uszu z filtrami akustycznymi • Poręczny pokrowiec podróżny • Tuba aplikacyjna Alpine
 
Zawartość opakowania MotoSafePro® • Zestaw uniwersalnych zatyczek do uszu MotoSafe® Tour z filtrami akustycznymi (średnia ochrona) • Zestaw uniwersalnych zatyczek do uszu MotoSafe® Race z filtrami akustycznymi (ciężka ochrona) • Luksusowy futerał podróżny • Spray czyszczący Alpine Clean (25 ml) • Tuba aplikacyjna
 
Alpine Zatyczki do uszu ALPINE są zawsze dostarczane z poręcznym pokrowcem. Ten pokrowiec można przymocować do pęku kluczy lub schować w kieszeni, dzięki czemu zawsze będziesz mieć pod ręką najlepsze zatyczki. Unikalne cechy zatyczek ALPINE • Zapobiega utracie słuchu • Chroni przed szkodliwym hałasem i zmniejsza zmęczenie spowodowane przez szum wiatru • Dżwięki otoczenia, motocykla i komunikacji pozostają wystarczająco słyszalne AlpineAcousticFilters ™ • Dostępne w wersji Tour, Race i Pro, odpowiednie tłumienie dla każdego motocyklisty • Idealne dopasowanie dzięki materiałowi AlpineThermoShape ™ • W zestawie praktyczny pokrowiec / futerał podróżny • Brak poczucia izolacji • Bez silikonu • Wielokrotnego użytku Konstrukcja ochraniaczy słuchu Alpine to ekskluzywny projekt holenderski. Wszystkie zatyczki do uszu i systemy filtrów są produkowane w Holandii. Alpine Hearing Protection - konsekwentnie innowacyjna firma Alpine Nederland B.V. została założona w 1995 roku i jest jednym z niewielu producentów na świecie, którego głównym celem jest ochrona słuchu. Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych produktów, we współpracy z użytkownikami końcowymi.
Zatyczki do uszu Alpine są sprzedawane na całym świecie w ponad 40 krajach. Wszystkie produkty Alpine zostały oficjalnie przetestowane przez niezależne organy kontrolne i posiadają certyfikat CE.
Jumpstarter / Powerbank FULBOOST. 12.12.2019 news

Szanowni Klienci

Chcieliśmy przypomnieć o produkcie w ofercie marki FULBAT.
Jest nim Jumpstarter / Powerbank FULBOOST.
To uniwersalne urządzenie o pojemności aż 15 000 mAh pozwoli Państwu uruchomić dowolny pojazd (nawet z silnikiem 5.0L!!!), naładować m.in. laptop, kamerę, telefon, gps a także może służyć jako latarka.

Cena detaliczna urządzenia FULBOOST to 349 zł brutto.

Strona produktu

KYT kolekcja 2020 JUŻ JEST !!! 12.12.2019 news

Szanowni Klienci.

Z przyjemnością informujemy, iż najnowszy katalog kasków oraz akcesoriów do kasków marki KYT na sezon 2020 jest już dostępny.

Katalog mogą Państwo znaleźć pod poniższym linkiem:
KYT 2020 Katalog

BUSE kolekcja 2020 JUŻ JEST !!! 12.12.2019 news

Szanowni Klienci.

Z przyjemnością informujemy, iż najnowszy katalog odzieży, kasków oraz akcesoriów marki BUSE na sezon 2020 jest już dostępny.

Katalog mogą Państwo znaleźć pod poniższym linkiem:
BUSE 2020 Katalog

LAZER - ŚWIĘTUJECIE 100 LECIE DZIAŁANIA 18.03.2019 news

Lazer, produkuje juz kaski od stu lat! Wiele firm, sławnych na całym świecie chwali się 30 czy 50cio letnim doświadczeniem w produkcji kasków motocyklowych. Jednak żadna z nich nie wspomni, że to właśnie Lazer Helmets jest najstarszą marką która produkuje dla nas motocyklistów kaski.  Co nie co na ten temat możecie oglądnąć na filmie Motobandy: 

 

 

https://motobanda.pl/lazer-swietujecie-100-lecie-dzialania-w-branzy-motocyklowej

Dobór rozmiaru kasku motocyklowego? Rozmiary kasków 01.02.2019 news

Chcesz kupić kask, ale nie masz jeszcze wiedzy, jaki masz rozmiar? Nie wiesz nawet w jaki sposób dobrać właściwy rozmiar kasku motocyklowego?  Już ci mówimy.

Zanim dokonasz zakupu, warto, abyś wiedział, jakich rozmiarów kaski mogą Ci pasować na głowę.. Najpierw zmierz w obwód głowy.

 • przygotuj metr krawiecki. W ostatecznosci możesz użyć grubszego sznurka i czegoś do pomiaru jego długości (linijki, calówki itp.).
 • Obwód głowy zmierz 1 cm nad uszami.

Potem sprawdź w tabeli, jakie kaski masz do wyboru dla twojego obwodu głowy:

W sklepie stacjonarnym nie daj się ponieść nerwom. Zarezerwuj sobie czas na spokojne zakupy!

 • Warto, żebyś w domu lub sklepie włożył kask na głowę i ponosił go ok. 15 minut. Pamiętaj, że na szybko nie masz szans stwierdzenia jakichkolwiek problemów. Kilka razy go załóż i zdejmij. Zrób po sklepie spacer z kaskiem na głowie, sprawdź, czy na pewno wszystko się układa właściwie itp. Jeśli coś jest nie tak, zdejmij kask, odczekaj minutę i włóż go ponownie. Jeśli nadal coś ci nie pasuje, rozejrzyj się za innym.
 • Pamiętaj, że kask musi dobrze i w miarę ciasno przylegać do głowy, tzn. nie ma mowy o jakimkolwiek luzie.  Kaski się nie kurczą, a za to często powiększają swój rozmiar w miarę użytkowania. Układają się do głowy przez kilkaset kilometrów.
 • Wiele osób pyta, co z zakupami w internecie? U nas możesz bez obawy, zamówić dwa kaski po czym odesłać  po dokonaniu wyboru jeden z nich. Jako sklep działający od ponad dwudziestu lat, jesteśmy pewnym partnerem do spokojnych zakupów internetowych.

Rozmiar

Obwód głowy w cm

 

48

XXXS

50

XXS

52

XS

53-54

S

55-56

M

57-58

L

59-60

XL

61-62

XXL

63-64

XXXL

65-66

 

0
Koszyk jest pusty