Witaj na MOTOAKCESORIA.COM | Darmowa wysyłka powyżej 45 zł

Tłumiik IXIL RC RACE XTREM CARBON to nowy wymiar jazdy, ten wysokiej jakości wydech łączy w sobie zaawansowaną technologię i wyjątkowy design, oferując nie tylko lepszą wydajność, ale także niepowtarzalny styl. Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej AISI 304, posiada carbonową końcówkę dla podkreślenia sportowego charakteru. Łatwy i szybki montaż dzięki zastosowaniu sprężyn. Jego małe wymiary i carbonowa końcówka upodabniają go do tych stosowanych w wyścigach serii MOTO GP. Tłumik emituje ostry, głośny i przeszywający dźwięk.
Tłumik stożkowy wykonany z nierdzewnej stali nierdzewnej AISI304 z satynowym wykończeniem matowym. Stożkowa końcówka wykonana z wysokoodpornej żywicy epoksydowej z włókna węglowego o błyszczącym wykończeniu.
Wykończenie: Polerowanie matowe
Materiał: Stal nierdzewna AISI304
Kształt: Stożkowy
Długość: 230 mm
Waga: 800 g
dB-killer: Tak
Homologacja: Nie
PRZEZNACZONY DO
Honda CBR 1000 RR-R, od 2020 do 2024 SC82
Honda CBR 1000 RR-R SP, od 2020 do 2024 SC82
Opis
Na razie brak opinii klientów.
Sportowy tłumik IXIL RB Race Xtrem Black dedykowany do Royal Enfield Hunter 350 to wysokiej klasy układ wydechowy typu slip-on wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej AISI304 z czarnym lakierowanym wykończeniem. Stożkowy kształt, laserowo znakowane logo oraz homologacja do użytku drogowego sprawiają, że produkt łączy sportowy wygląd z legalnym zastosowaniem na drogach publicznych.



