Witaj na MOTOAKCESORIA.COM | Darmowa wysyłka powyżej 45 zł

Tłumik IXIL IXIL L2X DUAL HYPERLOW to nowy wymiar jazdy. Ta dwururka łączy w sobie zaawansowaną technologię i wyjątkowy design, oferując nie tylko lepszą wydajność, ale także niepowtarzalny styl. Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej AISI 304, posiada aluminiową końcówkę pokrytą chromem o wysokim połysku. Ten wydech jest nie tylko trwały, ale także oferuje wyjątkowy design. Tłumik emituje ostry, głośny i przeszywający dźwięk.
Tłumik wykonany z nierdzewnej stali AISI304 o satynowym polerowaniu. Końcówki wykonane z aluminium z anodowaniem na kolor jasny.
Wykończenie: Poler matowy
Materiał: Stal nierdzewna AISI304
Kształt: Podwójny okrągły 45mm
Długość: 305mm
Waga: 1440 g
Tłumik wewnętrzny (DB-killer): Nieruchomy
Homologacja: Nie
PASUJE DO:
Kawasaki ZX-10R, roczniki 2008-2010
Opis
Na razie brak opinii klientów.
IXRACE AK7230CX to sportowy i homologowany tłumik Slip-On serii MK2C Carbon Forged zaprojektowany specjalnie do KAWASAKI Z 900 S / Z 900 A2 2025-26 (ZR900S). Wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej AISI 304 z lekkim korpusem z carbon forged, oferuje głębszy i bardziej dynamiczny dźwięk, nowoczesny, agresywny wygląd inspirowany motocyklami GP oraz pełną homologację Euro 5+ – idealny wybór, jeśli chcesz połączyć styl, akustykę i użytkowanie drogowe.


