Witaj na MOTOAKCESORIA.COM | Darmowa wysyłka powyżej 45 zł

Podnieś osiągi swojego motocykla Kawasaki Z H2 dzięki tłumikowi Akrapovič Slip-On. Ten zaawansowany układ wydechowy został zaprojektowany z myślą o maksymalizacji wydajności silnika oraz poprawie charakterystyki dźwięku, jednocześnie redukując wagę pojazdu.
Tłumik Akrapovič Slip-On jest przeznaczony wyłącznie do użytku torowego i nie spełnia wymogów homologacji drogowej. Przed zakupem upewnij się, że jest to produkt odpowiedni do Twoich potrzeb.
Inwestując w tłumik Akrapovič, wybierasz produkt najwyższej jakości, który znacząco poprawi osiągi i estetykę Twojego motocykla Kawasaki Z H2.
Na razie brak opinii klientów.
IXIL CK7230RB RB Slip-On Race Xtrem Black to homologowany sportowy tłumik wydechowy typu Slip-On dedykowany do Kawasaki Z 900 A2 2025 (ZR900V / ZR900VA2). Czarna, matowa powłoka oraz dynamiczne, głębsze brzmienie podkreślają sportowy charakter motocykla, oferując nowoczesny styl, agresywny wygląd i wyrazisty, sportowy dźwięk podczas jazdy.
IXIL CK7227RC RC Slip-On Race Xtrem Carbon to homologowany sportowy tłumik wydechowy typu Slip-On dedykowany do Kawasaki Ninja 1100 SX / SE 2025 (ZXT10H). Carbonowa końcówka i dynamiczne, głębsze brzmienie podkreślają sportowy charakter motocykla, oferując nowoczesny styl i agresywny dźwięk przy zachowaniu homologacji drogowej.
Sportowy tłumik IXIL RC3B Slip-On Sport Xtrem Black to wysokiej jakości końcówka wydechu dedykowana do Honda Forza 750 2025 (RH22). Korpus wykonany został z odpornej na temperaturę i korozję stali nierdzewnej AISI304, pokrytej czarną, matową powłoką podkreślającą sportowy charakter skutera. Okrągła konstrukcja z charakterystyczną końcówką z grillem w stylu MotoGP nadaje pojazdowi bardziej dynamiczny wygląd i głębsze brzmienie. System slip-on pozwala na szybki montaż w miejsce seryjnego tłumika bez ingerencji w fabryczny układ wydechowy. Produkt posiada homologację drogową Euro 5+.
Sportowy tłumik IXIL RC3B Slip-On Sport Xtrem Black to wysokiej jakości końcówka wydechu dedykowana do motocykla QJ Motor SRV 550. Tłumik wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej AISI304 z czarnym, matowym wykończeniem, które podkreśla sportowy charakter motocykla. Okrągła konstrukcja z charakterystyczną końcówką z kratką w stylu MotoGP zapewnia agresywny wygląd oraz głębsze, sportowe brzmienie. System slip-on umożliwia szybki montaż w miejsce seryjnego tłumika bez konieczności modyfikacji fabrycznego układu wydechowego.



